De leukste schoolreisjes

Filteren

Filters

Activiteiten
Leeftijd
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
151 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Schoolreisjes
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Kasteel de Haar is het grootste en misschien wel mooiste kasteel van Nederland.  Met zijn torens, slotgracht en ophaalbrug lijkt het net alsof je een echte ridder- of prinsessenwereld binnenstapt.

    Binnen zie je kamers vol glinsterende kroonluchters en geheime gangen. Buiten is er een reuzegrote tuin waar je lekker kunt rennen en verdwalen in het doolhof. Er zijn spannende verhalen over kasteeldieren, feesten en zelfs beroemde filmsterren die hier ooit logeerden.

    In de herfst ligt het vol met blaadjes, in de lente staan er duizenden bloemen. Er zijn altijd wisselende speurtochten of kinderactiviteiten waar je zelf op avontuur kunt gaan. Kasteel de Haar is niet zomaar een museum — het is een plek waar fantasie tot leven komt!

    Alle leeftijden
    Binnen en buiten

    Stap in de wondere wereld van de zelfspelende muziekinstrumenten en laat je verrassen door de vrolijke muziek! Al doende en al luisterend leer je meer over de eeuwenoude instrumenten: van het kleinste speeldoosje tot de grootste dans- en draaiorgels. Het hele jaar door kunnen bezoekers mee met de gratis Muzikale rondleiding. Tijdens de rondleiding wordt door enthousiaste rondleiders meer verteld over de eeuwenoude zelfspelende muziekinstrumenten. Of ga zelf op onderzoek uit in de Museum Expeditie en verwonder je in de Koninklijke Kamer.

    Museum Speelklok biedt ook een leuk dagje weg voor kinderen. Er zijn heel veel leerzame en vrolijke activiteiten waarin de kinderen centraal staan. Zo heeft Museum Speelklok iedere woensdag-, zaterdag- en zondagmiddag een kinderrondleiding en neemt orgelaapje Toon de kinderen mee op speurtocht door het museum. Je beleeft het in Museum Speelklok: het vrolijkste museum van Nederland! Kijk voor meer informatie op www.museumspeelklok.nl.

     

    Verjaardagsfeestje

    Ook kunnen de kinderen hun eigen vrolijke en muzikale verjaardagsfeestje vieren in het museum of op woensdagmiddag langskomen wanneer het een kinderfestijn is in Museum Speelklok. Iedere woensdag-, zaterdag- en zondagmiddag wordt er om 14.00 uur een vrolijke kinderrondleiding gegeven voor de kleine museumbezoekers.

    Vanaf 4 jaar
    Binnen

    Bodyboarden op de indoor wavesurfer is een leuke waterattractie voor jonge én beginnende waterratten.

    De indoor wavesurfer is een te gekke sportsensatie voor jong en oud; op deze kunstmatige golf kan iedereen zich helemaal uitleven. En, het is een geweldige invulling voor een onvergetelijk kinderfeestje!

    De wavesurfer spuit water met een hoge snelheid tegen een schuin oppervlak. Het resultaat is een perfecte golf waarop je kunt bodyboarden. Oefen fantastische tricks en wordt een echte pro! Heb jij de juiste balans voor bodyboarden? Boek dan nu de perfecte activiteit tijdens een kinderfeestje of gewoon gezellig met vrienden of familie bij Down Under in Nieuwegein. De enige plek in Nederland waar je binnen kunt bodyboarden op de indoor wavesurfer.

    Voor zowel beginners als actieve (water)sporters biedt Down Under sport en plezier! Wakeboarden, waterskiën en tuben op de Laagravenseplas is allemaal mogelijk op het Cablepark van Down Under. Iedereen kan het leren en dat maakt het Cablepark zo toegankelijk en leuk.

    Zomervakantieactie bij Wavesurfer: 20% korting!
    Beleef het ultieme zomergevoel met bodyboarden of indoor surfen op de Wavesurfer! Boek nu met kortingscode SUMMERWAVE20 en ontvang 20% korting op je reservering. Geldig voor alle boekingen tussen 19 juli en 31 augustus.  Geldt op alle sessies bodyboarden én indoor surfen. ➡️ Reserveer direct 

    Voor zowel beginners als actieve (water)sporters biedt Down Under sport en plezier! Wakeboarden, waterskiën en tuben op de Laagravenseplas is allemaal mogelijk op het Cablepark van Down Under. Iedereen kan het leren en dat maakt het Cablepark zo toegankelijk en leuk.

    Liever geen nat pak? Naast deze activiteiten kun je bij Down Under ook terecht voor sportieve activiteiten op het land. Wat te denken van archery tag, voetgolf, beachvolleybal, expeditie Down Under of het stoere 4x4 terreinrijden!?

    Vanaf 8 jaar
    Binnen

    In de bossen van ’t Loo Oldebroek, op de Veluwe, net onder Zwolle kun je terecht voor de beste survival kinderfeestjes. Klimmen ons Klimbos (met een permanent zekersysteem), een katapult bouwen, leren hoe je vuur moet maken, boogschieten of lasergamen. Het kan bij allemaal bij Het Buitencentrum in Oldebroek. Wij gebruiken tijdens de kinderfeestjes het klimbos met permanente zekersysteem, de Katapult, vuurschalen om vuur te maken, boogschietbaan, outdoor laserguns en nog veel meer…

    Escape Room ‘De oude mijn’ kinderfeest | ’t Loo Oldebroek

    De Escape room speciaal voor de jeugd! In het gangenstelsel van "de oude mijn", ga je in het 150 meter lange gangenstelsel met je vrienden en vriendinen op zoek naar hints en codes. Voorzien van een helm ga je door een wirwar van gangen van de vervallen goudmijn op weg naar De oude goudmijn. Daar kraak je de codes en moet je de geheime kamer openen om zo weer buiten te komen via de mijnschacht. Het feestje sluit je daarna af met het laser gamen.

    Survival Actie kinderfeest

    Een combinatie van spanning en uitdaging iets voor jou? Dan kies je voor het survival actie kinderfeest! Je gaat niet alleen klimmen in onze klimbomen in ons eigen bos maar je leert ook schieten met pijl en boog en met een professionele blaaspijp. Leer de beste technieken om de pijlen van je boog of de speciale pijltjes voor de blaaspijp in de roos te schieten. Het lasergamen waarbij je bewapend met een lichtpistool op zoek gaat naar het target van het andere team mag uiteraard niet ontbreken als onderdeel van dit stoere feestje.

    Bushcraft kinderfeest
    Overleven in de natuur, dat is wat Bushcraft betekend. Dit ga je leren tijdens het Bushcraft kinderfeest! Met gebruik van palen, fietsbanen en touwen gaan we een reuze katapult bouwen waarmee we proberen een bal zo ver mogelijk te lanceren. Na het lanceren van de bal gaan we van start met de fire skills. Je leert met boomschors en een magnesiumstick de beste manier om een kampvuur te maken. Dat vuur maken we niet voor niets want op het vuur maken we de lekkerste tosti's met een gietijzeren tostiijzer. Als afsluiter poffen we ook nog eens onze eigen popcorn boven het eigen gemaakte vuur.

    Kinderfeest Klim Expeditie

    Zoek je het het avontuur in de hoogte en ben je gek op klimmen, dan is het klim expeditie feestje echt iets voor jou. Het klimmen in ons klimbos staat centraal in dit kinderfeestje. Je krijgt een uitgebreide instructie waarna je een gordel aan krijgt en een helm op om zo eerst in het oefenparcours op de grond te oefenen. Als dat goed gaat dan gaan we echt het klimbos in. De diverse hindernissen, zoals schommels, een wiebelbrug en nog veel meer, neem je hoog tussen de bomen. Het feestje sluiten we af met het lasergamen waarbij je bewapend met een striker (lichtpistool) op zoek gaat naar het target van het andere team.

    Schoolkampen
    Tevens zijn we gespecialiseerd in het verzorgen van een verblijf voor scholen. Van enkel een verblijf op basis van zelfverzoring tot aan een uitgebreid arrangement met maaltijden en/of activiteiten. We denken graag mee met de invulling van een programma met een goede begeleiding voor iedere doelgroep.


    Vanaf 8 jaar
    Binnen en buiten

    Avontuurlijk lasergamen in Harderwijk of Lelystad
    Beleef een uniek en avontuurlijk uitje in Harderwijk of Lelystad in de spannende en verrassende indoor lasergame arena ‘Verlaten Havengebied’ en in- en outdoor lasergame arena ‘Escape from the Police’.

    • Arrangementen voor kinderfeestjes, vriendengroepen, familie uitjes en teamuitjes
    • Geschikt vanaf 8 jaar
    • Tot 25 personen tegelijk
    • Met powerpods voor extra punten
    • Pakken en laserguns van LasermaxX 
    • Avontuurlijk en unieke arena
    Vanaf 8 jaar
    Binnen en buiten

    GlowGolf is een overdekte minigolf baan. De 18 holes zijn allemaal uitgevoerd in het thema Jungle Safari. Je speelt minigolf (of midgetgolf) in een waanzinnig decor en waant je tussen de olifanten, tijgers en apen. De baan is uitgelicht door fluorescerende black lights waardoor de ballen, de banen en de dieren licht geven.

    Het gaat natuurlijk om het plezier, maar eenmaal aan het spelen wil iedereen uiteindelijk maar één ding: in zo min mogelijk keer het balletje in de hole krijgen! Komt u een balletje slaan?

    Vanaf 4 jaar
    Binnen

    Hou jij ook zo van bordspellen? Of ben je meer een buitenpersoon?
    Bij vrijwel iedereen roept Ganzenbord herinneringen op aan vroeger; spannend, gezellig… je hebt geluk óf pech. Nóg veel leuker is het om dit traditionele spel tot leven te brengen en in groepsverband de strijd aan te gaan: Levend Ganzenbord! Wie kraakt als eerste de code?

    Hoe werkt Junior Levend Ganzenbord?
    Je trekt erop uit in een stad naar keuze waar je op zoek gaat naar verschillende fotolocaties. Daar voer je de ene keer een denk-opdracht uit, de andere keer een doe-opdracht. Voer je de denk-opdracht goed uit, dan verzamel je telkens een letter. Door de doe-opdrachten goed uit te voeren krijg je een aanwijzing over de plek van de verzamelde letters.

    Speel dit leuke en zeer goedkope uitje in een stad naar keuze. Lukt het jou en je teamgenoten als eerste de code te kraken?

    Ook mogelijk voor scholen!
    Schooluitjes zijn een ware belevenis voor kinderen! Bij ons ben je dan ook aan het juiste adres voor het organiseren van een leuk schooluitje. We bieden diverse spellen aan; leerzaam, spannend én uitdagend. Ideaal om je medeleerlingen eens van een andere kant te leren kennen.

    Vanaf 9 jaar
    Buiten
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Wil je buiten een spannend, stoer, actief en uitdagend kinderfeestje met o.a. survivallen, klimmen, lasergamen, fire skills, boogschieten of een echte Escaperoom. Kom dan naar “Het Buitencentrum” voor de leukste kinderfeestjes. Vlak bij Nijmegen ligt in de natuur van de Overasseltse en Hatertse vennen “Het Buitencentrum” van Overasselt waar je terecht kunt voor de leukste feestjes.

     

    Kinderfeestjes Nijmegen

    Vlak bij Nijmegen ligt in de natuur van de Overasseltse en Hatertse vennen “Het Buitencentrum” van Overasselt waar je terecht kunt voor “Het kinderfeestje” met de leukste activiteiten. Er is een klimbos met een permanent zekersysteem, je kunt leren vuurmaken, lasergamen, boogschieten en ook de speleo escape mag niet ontbreken. Maak een keuze uit het uitgebreide aanbod en verras je vriendjes en vriendinnetjes. Ook voor een winterkinderfeestje kun je bij ons terecht.

     

    Wintersurvival kinderfeest

    In de winter jarig , wil je de uitdaging BUITEN aangaan en in de natuur je feestje vieren. Kies dan het Wintersurvival kinderfeestje. Leer de beste technieken en maak kennis met het schieten met een professionele blaaspijp en het  pijl en boogschieten. Schiet jij in de roos? 
    Om je feestje af te kunnen sluiten met warme chocomel gaan we je leren vuur maken. Met boomschors en magnesiumstick maak je een gaaf kampvuur waarboven je de chocomel gaat verwarmen. Laat die ketel maar lekker pruttelen, terwijl je gaat laser gamen. Tijdens deze spannende outdoor game ga je op zoek naar het target van het andere team. 
    De chocomel is warm, nog even wat popcorn poffen boven het zelfgemaakte kampvuur, zo eindigt dit winterproof kinderfeestje.


    Escaperoom kinderfeestje

    Ga in het gangenstelsel op zoek naar de stukjes van de puzzel en vind jij dan de wapenkamer en de uitgang van het Rovershol van Walrick. De Escaperoom is ingericht met een Romeinse strijdwagen, fakkels en zelfs echte harnassen. In deze waanzinnige Escaperoom zijn zoveel indrukwekkende dingen te ontdekken, van vaten buitgemaakte drank tot kisten met zilverwerk en nog zoveel meer. Het feestje sluiten we af met het lasergamen.

     

    Klim expeditiefeestje

    Ben jij dol op klimmen, zoek je graag je weg in de hoogte tussen de bomen? Dan is het Klim expeditie feestje echt iets voor jou. Veiligheid staat bij al onze kinderfeestjes voorop, je krijgt een gordel aan en de helm gaat op en nadat je uitleg hebt gekregen ga je eerst oefenen op de grond. Als het goed gaat op de grond, dan ga je de hoogte in. Hoog in het Klimbos overwin je hindernissen als schommels en een wiebelbrug. Het kinderfeestje duurt 2 uur en na 1½ uur klimmen is het tijd voor actie op de grond. Met je lichtpistool ga je op zoek naar de target van de ander tijdens het spannende outdoor laser gamen.

     

    Bushcraft kinderfeest

    Overleven in de natuur is wat we je gaan leren tijdens dit kinderfeestje. Samen bouwen een reuze katapult en gaan proberen om de bal zo ver mogelijk te lanceren. Daarna ga je leren vuur maken zodat je zelf in de natuur kan koken. Hiervoor gebruik we een tosti-ijzer van gietijzer en maken we de heerlijkste tosti’s en poffen we ook nog eens onze eigen popcorn.

     

    Vanaf 8 jaar
    Buiten

    Heb je zin om te genieten van de zon en sportief op het water te zijn? Dan ben je bij Knus aan het juiste adres!

    Van april t/m september kan je op de grote plas van de Delftste Hout waterfietsen. Heerlijk in de buitenlucht en midden in het groen genieten van de omgeving.

    Er zijn 14 waterfietsen en 2 roeiboten beschikbaar. Je kunt met 5 personen op een waterfiets uren plezier maken. Natuurlijk kan je 's zomers het waterfietsen combineren met wat te drinken en iets lekkers op één van de drie terrassen aan het water. Ook kan je het waterfietsen combineren met een natuurwandeling, de Knusse speeltuin of een heerlijke plons in het recreatieplas van de Delftse Hout.

    Voor de kinderen, maar natuurlijk ook voor de volwassenen, zijn er diverse reddingsvesten aanwezig. 

    Kortom, een dagje heerlijk genieten op het water!

    Alle leeftijden
    Buiten

    Het leukste uitje!
    Madurodam is één en al beleving. Van het miniatuurpark tot de spectaculaire attracties. Je komt ogen, maar vooral handen tekort tijdens je ontdekkingsreis door Nederland. Een dag voor jong en oud: vol zien, doen, spelen en leren. Samen ontdek je Nederland letterlijk en figuurlijk op z’n grootst.
     
    Leef je uit in de wereld van De Hollandse Meesters: spring, klim en klauter dwars door de schilderijen en doe alles wat je niet laten kunt. Ren van de ene verwondering naar de andere. Of kruip door het verborgen klimpad. De Hollandse Meesters is dé plek waar kunst tot leven komt. Dompel jezelf onder in de kleurrijke wereld van Vincent van Gogh, Piet Mondriaan, Johannes Vermeer, Judith Leyster en Rembrandt van Rijn. Een palet aan avonturen wacht op je, dat moet je meemaken!
     De Hollandse Meesters  | Madurodam

    Er is zoveel te doen, kom ontdekken! 
    Stroop je mouwen op, want er is meer werk aan de winkel. Laat Nederland niet overstromen en steek net als Hansje Brinker je vinger in de dijk. Pas maar op dat je geen nat pak krijgt door de waterstralen! Stap achter de draaitafels van DJ Armin van Buuren en mix zélf de beats. Heb jij een megahit te pakken? Weeg jezelf bij de kaaswaag en ontdek hoeveel “kazen” jij weegt. Hoe sterk ben jij? Til jij meer kazen op dan je vader of moeder? Draai ook aan de radars van de allergrootste stoommachine ter wereld. Zet het reusachtige gemaal in werking en versla de woeste Waterwolf! 

    Nieuw: De Hollandse Meesters!
    Wat als we je vertellen dat er een plek is waar kunst tot leven komt. Een plek waar je onbegrensd je gang gaat. Stap door de vortextunnel in de wereld van De Hollandse Meesters: een beleving die je fantasie op hol laat slaan. Spring in de sterrenballenbak onder de Sterrennacht. Zwier aan de parels van het Meisje met de Parel. Dans tussen de tulpen van Leyster. Verwonder je over hoe de werken van Mondriaan tot leven komen en word onderdeel van De Nachtwacht. Ja, je hoort het goed. We dagen je uit: leef je uit in de wereld van De Hollandse Meesters!


    Nederland in het klein, speeltuinen en meer 
    In de zomer staat het park schitterend in bloei en geniet je tussen de Nederlandse gebouwen van honderden bloemen en nog veel meer moois. Spot jij alle treinen, vliegtuigen, paleizen en de allerkleinste kermis van Nederland? Natuurlijk kun je ook buiten spelen en ravotten. Roetsj met de kabelbaan over speeltuin de Waddenzee en klauter in het reusachtige speelschip. Ahoy, wat een mooi uitzicht over Madurodam! Of kom lekker spelen in de tuin van het beroemdste konijn ter wereld: Nijntje. Spring erop los op de trampoline en wip-wap op en neer in het vliegtuig van kleine nijn. Speelplezier gegarandeerd. 

    Bij Madurodam is het elke dag gezellig! Kom jij langs voor een gezellig dagje uit met de familie? Reserveer nu je tickets op madurodam.nl. Leuk voor jong en oud!

    Alle leeftijden
    Binnen en buiten

    Kom bouwen in de speelzones, verwonder je over de gebouwen van MINILAND® en bekijk een coole LEGO 4D Film. Er is een spannende interactieve attractie-rit, workshops en nog veel meer!

    LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen verwelkomt families in de wonderlijke wereld van het LEGO® steentje. Tijdens het bezoek hebben kinderen de mogelijkheid om samen met hun vrienden en familie te bouwen, spelen en leren. De attractie bestaat uit vele interactieve onderdelen met onder andere Duplo, LEGO® Ninjago™ en LEGO® Friends™. Daarnaast zijn er ook genoeg plaatsen om gewoon lekker met LEGO® te kunnen spelen en bouwen, is er een 4D bioscoop met leuke LEGO® films en een spannende interactieve attractie-rit door een mooie LEGO® stad.

    Een van de onderdelen in de attractie is MINILAND, waar verschillende Haagse highlights zijn nagebouwd in duizenden LEGO® steentjes. Ook zijn er “playmakers” aanwezig.  Zij leren de bezoekers meer over LEGO® en de verschillende bouwwerken en hoe zij dit thuis in de praktijk kunnen toepassen, door het geven van mini-workshops en speciale LEGO® bouwsessies.

    Mocht je een unieke bestemming zoeken voor het volgende uitstapje, dan is LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen zeker het bezoeken waard. Interactiviteit, creativiteit en leerzaamheid komen hier allemaal samen, om kinderen in de leeftijd van 2 tot 10 jaar oud een waardevol uitje te bezorgen. De attractie is volledig overdekt en een bezoek is te combineren met het naastgelegen SEA LIFE Scheveningen.

    Volwassenen van 18 jaar en ouder moeten worden vergezeld door minimaal 1 kind van 12 jaar of jonger. Meerdere volwassenen zijn welkom met 1 kind.

    Kijk voor de actuele prijzen en openingstijden op de website

     

    Vanaf 2 jaar
    Binnen
     

    Kom op bezoek bij de enige kamelenmelkerij van Europa!

    Zin in een superleuk en verrassend uitje? Dan moet je bij ons zijn! Wij zijn de enige kamelenmelkerij in heel Europa en dat maakt een bezoek aan onze boerderij echt uniek. Het is leuk voor jong én oud, en ook rolstoeltoegankelijk, dus iedereen is welkom.

    Ben je benieuwd naar onze kamelen en wil je ze van dichtbij meemaken? Kom dan langs! Je mag de kleintjes de fles geven, op een volwassen kameel zitten, en natuurlijk knuffelen met deze nieuwsgierige en lieve dieren. Kamelen zijn aanhankelijk en vinden het heerlijk om aandacht te krijgen.

    Wat kun je allemaal bij ons doen?
    Eigenlijk teveel om op te noemen, maar hier alvast een voorproefje:

    • Meedoen aan een zondagsafari of vakantiesafari

    • Een leuke excursie volgen

    • Op groepssafari met je eigen gezelschap

    • Je kinderfeestje vieren tussen de kamelen

    En dat is nog lang niet alles!

    Benieuwd naar alle mogelijkheden? Kijk snel op onze website:
    www.kamelenmelk.nl

    Of wil je direct een aanvraag doen? Ga dan naar het offerteformulier:
    Offerte aanvragen

    Tot snel bij de kamelen!

     

    Alle leeftijden
    Binnen en buiten

    Bounce Valley. Springt Eruit.
    Leef je uit op het allergrootste luchtkussenpark voor kinderen én volwassenen! Hier beleef je puur plezier voor alle leeftijden.

    Van de Wipe-Out tot de Last Man Standing of Obstacle Run: alles is hier gemaakt voor eindeloos plezier op het eerste en grootste luchtkussen van Nederland. Bounce Valley Rotterdam is heel populair voor kinderfeestjes, kom langs met al je vrienden en ontdek alle attracties op het park.

    Bounce Party
    Je kunt ook te gekke Party’s vieren inclusief (onbeperkt) pizza of krulfriet.

    Alle leeftijden
    Binnen
    Ouders leggen aan hun jeugd uit, en kunnen het voordoen, waar zij het mee moesten doen in hun Game tijd. De Pong, Atari, Commodore-64, Amiga, Sinclair en andere kanjers uit vervlogen tijden. Dat is mogelijk omdat wij een deel van de collectie speelbaar voor het publiek hebben opgesteld. De jeugd kan overigens aan de ouders laten zien waar hun sterke punten liggen in de Gamewereld.

    Arcade kasten, een klein aantal Flipperkasten, alles bespeelbaar, behoren ook tot de collectie. Daarnaast is er een tijdslijn opgesteld waar de geschiedenis van de Spelcomputer is weergegeven. Ook HomeComputers zijn er te zien, zoals de Apple, Amstrad en vele anderen. Meer dan 250 speelbare opstellingen.

    Schoolreisjes
    Educatie is een belangrijk doel van Stichting Bonami SpelComputers. Het museum brengt vroeger én nu bij elkaar en is daarom ook zeer interessant voor de jongere bezoeker.

    Kinderen (en leraren natuurlijk ook) kunnen beginnen met het spelen op de eerste pong spelcomputers. Naarmate ze door het museum lopen zullen ze alle moderne game consoles van vandaag de dag tegenkomen en kunnen bespelen.
    Vanaf 5 jaar
    Binnen

    Iets leuks doen met de kids?  Zomaar voor de gezelligheid of heb je een feestje te vieren? Wij hebben 3 spectaculaire activiteiten onder 1 dak!

    Kom lekker scheuren over onze spectatcualire kartbaan. uiteraard hebben wij speciale juniorkarts en krijgen jullie een goede instructie vooraf. Wie is de max Verstappen van jullie groep? (Vanaf 8 jaar en 1.35 meter)

    Versla je tegenstanders in onze mysterieuze lasergame arena. Smeed een plan met jouw teammaten en versla je vijand. Gameskills zijn een must!!

    Iets nieuwes en unieks doen? Kom Segwayrijden op onze 4 verschillende, interactieve Segwayparcours. Zeker weten dat je dit echt te gek gaat vinden!!

    Alles ook te combineren met een lekker patatje, zakje chips ranja etc, zodat je ook je complete feestje bij ons kunt vieren.

    Vanaf 8 jaar
    Binnen

    Over deze pagina

    Schoolreisjes vind je eenvoudig op onze site. De uitjes van de verschillende bedrijven zijn met zorg door ons geselecteerd. Het is vaak lastig om steeds weer iets nieuws te bedenken voor de jaarlijkse schoolreisjes. Schoolreisjes zijn er gelukkig in overvloed te vinden op WegmetdeKids. Wat dacht u van een bezoek aan een bijzonder museum met diverse kinderactiviteiten als bijvoorbeeld een speurtocht? Of een dagje lekker outdoor ravotten, spelen en klauteren. Dus voor het jaarlijkse schoolreisje zijn er voldoende tips voor schoolreisjes te vinden op onze site. Wij wensen u veel plezier bij het zoeken naar de schoolreisjes voor een geslaagd dagje uit. Mocht u nog een leuke tip hebben voor een schoolreisjes die wij nog niet in ons bestand hebben? Stuur uw tip dan naar info@wegmetdekids.nl.

    Ook voor een leuk dagje uit met het gezin hebben wij vele leuke tips: https://www.wegmetdekids.nl/kinderuitjes