Kinderactiviteiten in de natuur

Filteren

Filters

Activiteiten
Leeftijd
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
  • Kwalitatief aanbod van uitjes
  • Direct contact
  • Unieke content van uitjes

Kindercamping Jan Klaassen Dromenland is ideaal voor jonge gezinnen. Een overnachting in een accommodatie is inclusief ontbijtbuffet en gratis entree tot Het Land van Jan Klaassen. Ieder kind droomt ervan te overnachten in een helikopter, brandweerauto, vliegtuig, piratenboot, pipowagen of boomhut. Op onze camping wordt deze droom werkelijkheid. Neem plaats in de cockpit van de brandweerauto en voel je een echte brandweerman. 
 
Alle accommodaties zijn voorzien van goede bedden en de binnenkant is gethematiseerd. De camping is kindvriendelijk opgezet, kleinschalig en knus. Op diverse plaatsen zijn er speelattributen te vinden als glijbanen, springkussens en in de zomer een buikschuifbaan. Het is ook mogelijk om met je eigen tent of caravan te komen. Het Kampeerveld is ruim opgezet en je bevind je direct in de groene omgeving van de Montferlandse bossen in Gelderland.  
 
Jan Klaassen Dromenland is ieder weekend (vrijdag t/m zondag) open van 3 april tot en met 20 september 2026. Tijdens de meivakantie (17 april t/m 3 mei), zomervakantie (3 juli t/m 30 augustus) en herfstvakantie (9 t/m 25 oktober) is de camping iedere dag open.
 
Jan Klaassen laat je dromen uitkomen! 

Vanaf 5 jaar
Buiten

Vier jouw vakantie, weekend of midweek lekker all-in in eigen land. Ons All-in Family Resort heeft alle ingrediënten in huis om jouw familie een onvergetelijke vakantie te bezorgen. Je hoeft nergens meer naar om te kijken en alles is onder één dak. Kids t/m 2 jaar zijn gratis en kids van 3 t/m 17 jaar ontvangen 50% korting!

Faciliteiten voor kinderen
Ons familiehotel zit vol verrassingen en is een speelparadijs voor kinderen. Knuffelen met Preston & Alice, samen zwemmen, knutselen bij het animatieteam, rondjes draaien in de kermis of stap in de wereld van de magie tijdens onze gave shows. De keuze is reuze!

Vele unieke faciliteiten
Het Entertainmentcenter biedt verrassende activiteiten voor de hele familie. Alles is onder één dak en de keuze is reuze: zwemparadijs Riviera, Boardwalk indoor kermis, bowlingbaan, animatieteam, midgetgolf, American Pool & Biljart, bioscoop, entertainment, Speedway Gamehall en wellness. Have fun!

Gezellig samen uit eten
Kies jouw favoriete eetmomenten zoals jij het wil. Van al die leuke activiteiten krijg je ontzettende trek. Een diner in een restaurant naar keuze is standaard inbegrepen. Aan tafel!

Onbeperkt snacks & drinks
Van all-in krijg je lekkere trek! Smul van de vele lekkernijen of haal jouw favoriete snacks bij de Snackcounter of Midtown Takeaway. Neem er een verfrissend drankje bij. Het is jouw dag vandaag! 

Zo compleet is jouw all-in verblijf:
> Aankomst: 15:00 uur, vertrek 11:00 uur.
> Ontbijt, lunch en diner in diverse restaurants (lunch vanaf 2 nachten).
> Drinken (zowel binnenlands als buitenlands gedistilleerd).
> Diverse snacks, gebak en luxe koeken.
> Diverse service locaties voor uitgifte van eten en drinken.
> Toegang tot het subtropisch zwemparadijs met whirlpools.
> Toegang tot de spectaculaire indoor kermis.
> Uitgebreid animatieprogramma.
> Spelotheek voor kids t/m 7 jaar.
> Midgetgolfen, bowlen, American Pool en meer.
> Films kijken in de huisbioscoop.
> Elke avond entertainment.
> Gratis parkeren op ons terrein.

Tot snel in Preston Palace!

Alle leeftijden
Binnen

Ben je op zoek naar een plek in Utrecht waar jouw kind (6 t/m 9 jaar) kan experimenteren met kunst, verschillende technieken en materialen kan ontdekken en geïnspireerd wordt door professionele kunstenaars? Kom bij de Kunstkeet!

Bij de KunstKeet maken kinderen aan de hand van een thema op een laagdrempelige manier kennis met beeldende kunst. Een themablok van de KunstKeet bestaat uit 6 lessen; de laatste les is altijd een masterclass van een kunstenaar. Voorgaande blokken werkten de kinderen met textiel, lieten ze zich inspireren door oude schildermeesters, doken ze in de wereld van fotografie, bouwden ze lichtsculpturen en maakten ze eigen speelgoed van hout en touw.

In dit seizoen gaan ze aan de slag met keramiek (blok 1), maquettes (blok 2), tekenen en schilderen (blok 3), zintuigen (blok 4) en sieraden en accessoires (blok 5).

Dag en tijdstip
Vrijdagen, 15.30-16.45 uur. 

Data
Blok 1 
6, 13, 20, 27 sept, 4, 11 okt 2024

Blok 2 
8, 15, 22, 29 nov, 6, 13 dec 2024

Blok 3 
10, 17, 24, 31 jan, 7, 14 feb 2025

Blok 4 
7, 14, 21, 28 maart, 4, 11 apr 2025

Blok 5 
9, 16, 23 mei , 6, 13, 20 juni 2025

Kosten
€90,- per blok (6 lessen, inclusief materiaal); met de U-pas is dit €75,-. Je kunt je per blok aanmelden of in één keer voor de drie blokken in 2025.

Het is mogelijk om dit bedrag te betalen met budget van de U-pas of een aanvraag in te dienen bij het Jeugdfonds Sport & Cultuur. Wil je betalen met de U-pas? Neem dan even contact met ons op.

Vanaf 6 jaar
Binnen

 In CORPUS maak je kennis met de wonderen van het menselijk lichaam: jouw eigen lichaam!   

  Zie, voel en hoor hoe jouw ingenieuze lichaam werkt in een spectaculaire, zenuwprikkelende ‘reis door de mens’. Dompel jezelf onder in de wonderen van nieuw leven in de baarmoeder. Loop onder de dunne darm door, via de alvleesklier en de nieren naar de dikke darm. Volg in het 5D-harttheater de acrobatische toeren van een rode bloedcel en om nog maar te zwijgen over het grootste wonder ter wereld: het menselijk brein.   

  En dat is nog niet alles. Na de ‘reis’ kun je je verder verdiepen in het menselijk lichaam in ‘mijn CORPUS’, het interactieve gedeelte. Hier vind je bijzondere exhibits en games met een schat aan informatie over het menselijk lichaam. Weet jij bijvoorbeeld hoe goed je kunt horen? Welke trucjes je brein stiekem met je uithaalt? Waarom je van de geur van sinaasappels vrolijk wordt? Of hoe een arts bepaalt wie een donororgaan krijgt? In ‘mijn CORPUS’ ontdek je het allemaal.    

  Kortom, een leuk uitje voor jong en oud om samen te beleven.   

  Let op: CORPUS ‘reis door de mens’ werkt met tijdsloten dus reserveer op tijd.  

Vanaf 5 jaar
Binnen

Zin in een dagje dierentuin, maar dan net even anders? Ontdek Dierenpark ZiE-ZOO in Volkel!

Dierenpark ZiE-ZOO in het Brabantse Volkel is de eerste zorgdierentuin van Nederland. Een unieke plek waar mensen met autisme (in samenwerking met het Regionaal Autisme Centrum) een zinvolle dagbesteding hebben in de dierverzorging, tuinonderhoud en horeca. 

Sinds 2023 is het dierenpark officieel lid van EAZA, een Europese organisatie van dierentuinen en aquaria. Het doel van EAZA is dat dierentuinen beter samenwerken. Ze helpen elkaar met het coördineren van populatiemanagementprogramma's en bij het beschermen van diersoorten. 

Bij Dierenpark ZiE-ZOO kom je oog in oog te staan met diersoorten uit vijf verschillende biotopen. Het dierenpark heeft een unieke collectie aan dieren. Je vindt er dieren die je bijna nergens anders ziet. Denk hierbij aan de sneeuwpanters, de reuzenmiereneter, de gestreepte hyena en nog veel meer!                                                          

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Een dagje uit naar Klimbos Dordrecht in de Biesbosch is een hele belevenis. In dit grote, prachtig groene natuurgebied klim je tot maar liefst 12 meter hoogte! Hier vind je 7 verschillende klimroutes dwars door het bos. Een bezoek aan Klimbos Dordrecht duurt zo’n 3 uur en na afloop kun je lekker nagenieten onder het genot van een drankje, ijsje of iets anders lekkers.

Junior Klimbos
Voor de kleinere bezoekers vanaf 6 jaar en met een minimale lengte van 1.20m is er het Juniorbos. Dit stuk bos bestaat uit 3 routes en meer dan 25 overspanningen. Ouders hoeven niet mee (mag wel met een junior ticket!), je klimt namelijk zelfstandig door het continu zekersysteem. Uiteraard is het mogelijk om vanaf de grond aan te moedigen.

Het reguliere bos
Durf je hoger en heb je de minimale lengte van 1.40m? Met het reguliere klimticket mag je alle 7 routes klimmen. Elke route verschilt in hoogte en niveau. Kies zelf hoe hoog je wil gaan! Let wel op: Bij sommige klimroutes gelden er restricties voor kinderen onder de 11 jaar.

Kinderfeestjes
Vier je feestje in het Klimbos Dordrecht! Ga op avontuur met je vriendjes en vriendinnetjes en bleef de dag van je leven. Een klimnfeestje is inclusief onbeperkt ranja, een klimdiploma en een cadeautje voor de jarige. Bereid je klimfeestje eenvoudig uit met frietjes!

Veiligheid boven alles!
Veiligheid heeft de hoogste prioriteit. Alle procedures zijn TÜV-gecertificeerd. In een uitgebreide, verplichte instructie leer je veilig te klimmen. Met het continue zeker systeem kan je dit zelfstandig doen. Goed getrainde medewerkers houden toezicht in het bos, handhaven de regels over veiligheid en bieden je hulp waar nodig.

Klik voor meer informatie op de website rechts in het kolom onder "bezoek de website".

Vanaf 6 jaar
Buiten

Een kunstwerkje maken tijdens je kinderfeestje of een andere speciale dag? Je verjaardag vieren samen met je vriendjes en vriendinnetjes? Of met je ouders, opa en oma? In het atelier van De Kunstpraktijk kan je heerlijk werken met je handen en allerlei materialen.

Boetseren met klei, schilderen met verf, mozaïeken, stempelen op allerlei manieren - linodruk, monoprints, sjablonen - serviesgoed beschilderen...

De workshops duren ongeveer 2,5 uur en de prijs is 15,00 per kind, met een minimum van 150,00 euro incl alle materialen, een hapje en een drankje. Op de woensdag, vrijdag en zaterdag ben je hiervoor van harte welkom. Wel eerst een afspraak maken!

Eerst binnenlopen bij de galerie van De Kunstpraktijk, om inspiratie op te doen? Ook dat is mogelijk!

Vanaf 6 jaar
Binnen
  • Kwalitatief aanbod van uitjes
  • Direct contact
  • Unieke content van uitjes

Bowling is en blijft een supergezellige activiteit voor jong en oud. Zeker op onze moderne bowlingbanen. HUP beschikt over 10 volautomatische bowlingbanen. Voor kinderen is er de mogelijkheid om de hekjes aan de zijkanten van de banen omhoog te zetten. Ook zijn er lichtere ballen verkrijgbaar bij de bowlingbar.

HUP is naast sporten en ontspannen ook de plek voor het organiseren van actieve kinderfeestjes. Wat is er nu leuker om met je vriendjes en vriendinnetjes gezellig een uurtje te bowlen, te voetballen, of te make uppen en daarna lekker samen een frietje en een snack te eten in ons gezellige restaurant. Daarnaast ligt er voor de jarige job ook nog een cadeautje klaar! Voor kinderfeestjes die naast feestelijk en sportief ook gezellig moeten zijn, ben je bij ons aan het goede adres!

Vanaf 4 jaar
Binnen

Heerlijk spelen met een boerengevoel? Dat kan bij de Drentse Koe!
Op de grens van Drenthe, Overijssel en Friesland (nabij Meppel) vind je Speel- en IJsboerderij de Drentse Koe. Een ideale locatie waar het hele jaar door heel veel te beleven valt, bij mooi én minder goed weer.

Binnen & buiten
Er is een buitenterrein van twee hectare met traptrekkers, trampolines, een skelter- en kabelbaan en een dierenweide. Hier vind je ook de Pumptrackbaan voor de wat oudere kinderen. Fietsen en helmen zijn aanwezig. De overdekte speelschuur heeft drie verdiepingen met een glow-in-the-dark kelder, waar je kunt panna voetballen en Oudhollandse spellen spelen. Sinds kort zijn er ook twee interactieve spellen. Daarnaast zijn er de overdekte speelmanege en de bouwzolder.

Waterplaats en klimmen boven de koeien
In de voormalige koeienstal is een overdekte waterspeelplaats met manuele toestellen en sproeiers. Voor kinderen vanaf ongeveer vijf jaar is er een klimavontuur boven de koeien.

Interactief maïsdoolhof
Van midden juli tot en met eind oktober is het interactieve maïsdoolhof open. Dwaal door het maïsveld, zoek de kinetische muziekzuilen en beantwoord de vragen. Geschikt voor alle leeftijden, ook voor peuters en kleuters.

Parkshow met Lisa en Loetje
Lisa en Loetje wonen in een gezellig huisje in de speelboerderij en houden van zingen en dansen. Wil je ze ontmoeten? Dat kan.

Dit duo heeft een parkshow waarin kinderen kunnen meezingen en dansen. De show is te zien op zaterdag en zondag en is inbegrepen bij de entreeprijs.

Drents Koe IJS
In het restaurant zijn broodjes, gebak, salades en snacks verkrijgbaar. Ook is er ambachtelijk Drents Koe IJs, gemaakt van verse boerenmelk in verschillende smaken.

De Drentse Koe is dagelijks geopend van 10.00 tot 18.00 uur. Gratis parkeren. Honden zijn welkom, mits aangelijnd.

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Gezinsvakantie bij Stayokay

Wat is er nou leuker dan op vakantie met je gezin? Zelfs een korte vakantie voelt voor de kids als een groots avontuur!

Boek een privékamer of familiekamer in een van de familiehostels van Stayokay. Daar kunnen de kids lekker hun gang gaan. Gegarandeerd genieten, ook voor de ouders!

Voordelen van een Stayokay familiehostel

  • Unieke locaties door heel Nederland
  • Privékamers en familiekamers met eigen douche en toilet
  • Inclusief lekker ontbijtbuffet
  • Kinderkorting op de overnachting en het dinerbuffet
  • Extra korting met de Stayokay Card

Wij begrijpen dat je het liefst met het hele gezin op één kamer slaapt. Daarom vind je in elk hostel privékamers voor maximaal 6 personen, allemaal voorzien van een eigen douche en toilet.

In een aantal hostels beschikken we zelfs over echte familiekamers. Deze kamers zijn standaard ingericht met:

  • 2 lage bedden
  • 1 of 2 stapelbedden

Daarnaast zijn handdoeken, zeep en shampoo inbegrepen.

Voor de allerkleinsten is op aanvraag een kinderbedje beschikbaar.

Overnacht in een unieke themakamer
Maak jullie verblijf extra bijzonder met een overnachting in een unieke themakamer.

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Gezinsvakantie bij Stayokay

Wat is er nou leuker dan op vakantie met je gezin? Zelfs een korte vakantie voelt voor de kids als een groots avontuur!

Boek een privékamer  in een van de familiehostels van Stayokay. Daar kunnen de kids lekker hun gang gaan. Gegarandeerd genieten, ook voor de ouders!

Voordelen van een Stayokay familiehostel

  • Unieke locaties door heel Nederland
  • Privékamers met eigen douche en toilet
  • Inclusief lekker ontbijtbuffet
  • Kinderkorting op de overnachting en het dinerbuffet
  • Extra korting met de Stayokay Card

Een familiekamer voor het hele gezin

Wij begrijpen dat je het liefst met het hele gezin op één kamer slaapt. Daarom vind je in elk hostel privékamers voor maximaal 6 personen, allemaal voorzien van een eigen douche en toilet.

In een aantal hostels beschikken we zelfs over echte familiekamers. (Let op! In Terschelling hebben we deze kamers niet) Deze kamers zijn standaard ingericht met:

  • 2 lage bedden
  • 1 of 2 stapelbedden

Daarnaast zijn handdoeken, zeep en shampoo inbegrepen.

Voor de allerkleinsten is op aanvraag een kinderbedje beschikbaar.

Overnacht in een unieke themakamer

Maak jullie verblijf extra bijzonder met een overnachting in een unieke themakamer.

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Er is van alles te beleven. Spannend voor jong en oud! Geheime trappen die leiden naar een van de drie grote glijbanen of de grote heksenketel!

De bewegende tafels die ervoor zorgen dat je ineens de pannenkoek van de buurvrouw voor je neus hebt, of tafels die helemaal scheef gaan staan! Ga met één van de indoor- glijbanen naar de grote speelkelder vol spelletjes en klimtoestellen, of kies een van de kleinere speelruimtes die door het hele restaurant te vinden zijn. Kijk je ogen uit in de kamer waar alles op zijn kop staat, of voel ineens de hele vloer bewegen! Als je zit te eten wil de heks de wasmachine nog wel eens aanzetten… overal zeepbellen! Vergeet niet het heksenorgel, en allerlei geheime knoppen en touwtjes om alles in beweging te zetten. Kortom: je komt ogen en oren tekort!

Liever even buiten spelen? Dat kan natuurlijk ook! Er zijn diverse trampolines en springkussens, van klein tot ENORM groot! Een grote familieschommel waar je met wel 10 mensen op kan, de hooiberg waar je lekker in kan spelen, speel het sprookje na in het “echte” huisje van Hans & Grietje, en er is een grote skelterbaan met tankstation en skelterwasstraat!

Wil je het sprookje helemaal compleet maken? Dan loop je naar het bos aan de overkant van de weg en volgt daar de Broodkruimeltjesroute. Tijdens deze wandeling beleef je alle avonturen uit het Hans & Grietje sprookje zelf!

Pure genieterij bij Hans & Grietje!
Ons speelterrein is vrij toegankelijk, alsook de wandelroutes.

Wil jij je kinderfeestje vieren bij Hans en Grietje? Dat kan natuurlijk! Er is zoveel te zien, ontdekken, spelen, en niet te vergeten de heerlijke pannenkoeken en zelfgemaakt ijs!

Als jij je kinderfeestje houdt bij Hans & Grietje krijg je:
- Een kinderpannenkoek met verrassing;
- Onbeperkt limonade;
- Een ijsje naar keuze;
- Een leuk verjaardagscadeautje voor de jarige!

Je kunt op verschillende manier je kinderfeestje vieren. Kies je voor lekker onbezorgd spelen en eten? Of word je de nieuwe, stoere pannenkoekenbakker en ga je zelf aan de slag in de keuken?

Kijk snel op onze website voor de diverse arrangementen!

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Op recreatieterrein De Kurenpolder in de Biesbosch heeft TeamBiesbosch samen met Kurenpolder Recreatie het grootste en meest spectaculaire klimpark van Nederland gerealiseerd! Aan de rand van het Kurenmeer staat het klimparcours op een eiland. De parcoursen zijn zo ingericht dat het geschikt is voor alle leeftijden. Bovendien is er een zipline parcours van 400 meter!                                                   

Het klimpark is uitermate geschikt voor een leuk kinderfeestje. De kinderen kunnen heerlijk klimmen en klauteren en iedereen op zijn of haar eigen niveau. De kinderen kiezen zelf de route passend bij hun niveau. Over veiligheid hoeft u niet in te zitten want ze kunnen nooit ergens ongezekerd staan met ons veiligheidssysteem, bovendien is er deskundig personeel om tips te geven. De zipline zit niet inbegrepen bij de kinderfeestjes, die is pas mogelijk vanaf 12 jaar.

De Kurenpolder en lekker eten
Als u heeft betaald voor het klimpark zit daar de entree van recreatieterrein de Kurenpolder al bij. U kunt dus gebruik maken van het dagstrand, speeltuinen, skatebaan, pannaveld en tegen een kleine meerprijs ook van het subtropische zwemparadijs. Maak uw kinderfeestje compleet met een heerlijke smulbox.

Vanaf 8 jaar
Buiten
Workshop Haarborstel Pimpen met High Tea – Kinderfeestje in Den Bosch of op locatie.
 
Op zoek naar een origineel en creatief kinderfeestje? Kom gezellig je eigen haarborstel pimpen bij Mijn Pronkstuk in Den Bosch!
Met verf, glitters, steentjes, schelpjes en nog veel meer versiering maken de kinderen hun haarborstel helemaal uniek.
 
En na al dat knutselplezier genieten we samen van een heerlijke kinder high tea met zoete en hartige lekkernijen. Een feestje om nooit te vergeten!
 
✨ Wat krijg je tijdens dit kinderfeestje?
• Ieder kind pimpt zijn/haar eigen haarborstel, die na afloop mee naar huis mag.
• Na het knutselen volgt een gezellige high tea met allerlei lekkers en onbeperkt ranja.
• Het feestje duurt 2 uur.
 
 
Vanaf 4 jaar
Binnen en buiten

Ga op avontuur in Jacks Magic Forest. Stap een wereld binnen van paddenstoelen, boselfjes en pratende bomen. In dit magische bos wandel je via 15 holes naar de finish. Het donker en de neon verlichting zorgen voor een extra dimensie aan je golf beleving. Golf je een weg langs de ogers, feeën en draken en schrik niet van de onverwachte lichten en geluiden wanneer je een hole-in-one maakt!

Vanaf 5 jaar
Binnen

Over deze pagina

Wat is er leuker dan gezellig er op uit met het hele gezin in Nederland? Even een dagje met het gezin samen zijn en leuke dingen doen. Het is vaak lastig om steeds weer iets nieuws te bedenken. Kinderuitjes zijn er gelukkig in overvloed te vinden op WegmetdeKids. Wij hebben de leukste en meest originele kinderuitjes voor u gevonden en op onze site geplaatst. Bij de kinderuitjes staat alle informatie die u maar wilt weten. Van foto's en teksten over de kinderuitjes tot de prijzen, openingstijden en contactgegevens. Wat dacht u van een bezoek aan een bijzonder museum met diverse kinderactiviteiten als bijvoorbeeld een speurtocht? Of lekker een middagje GlowGolfen om zo uit te maken wie het beste is. Via de agenda brengen wij u op de hoogte van de kortlopende kinderuitjes die bijvoorbeeld alleen in de vakantieperiodes te doen zijn. Verder bieden wij ook vele kinderuitjes met korting aan. Kijk op onze site naar de kinderuitjes met korting en draai de kortingsbon uit om mee te nemen naar de aanbieder. Zo is het financieel vaak weer aantrekkelijker om een dagje weg te gaan met het hele gezin. Kinderuitjes met korting maken het ook in deze tijd leuk om iets te doen met het gezin. Wij wensen u veel plezier bij het zoeken naar kinderuitjes. Mocht u leuke tips hebben voor kinderuitjes die wij nog niet in ons aanbod hebben? Stuur uw tip dan naar info@wegmetdekids.nl. Alvast bedankt voor de moeite!