Wat is er nu leuker dan je verjaardag vieren in het Klimcentrum Alkmaar!
Na het aantrekken van de klimgordels en een veiligheidsinstructie gaan we natuurlijk zo veel mogelijk klimmen. Er zijn meer dan 70 klimroutes in de hal, van heel makkelijk tot heel moeilijk. En je mag zo hoog klimmen als je wilt.
In de pauze staat de limonade klaar en mag iedereen een zakje chips uitzoeken. Daarna gaan we weer snel verder met klimmen. Kun je je record van voor de pauze verbreken? Misschien kom je wel hoger of kun je een moeilijkere route klimmen. Ook is het nu tijd om onze super gave en hoge scheepsladder te beklimmen. Kom jij tot bovenaan om de scheepsbel te luiden?
Tussendoor spelen we leuke klimspelletjes, zoals Klimbo, het Haaienspel en Steen, Papier, Schaar aan de klimwand, kortom er is genoeg te beleven tijdens een kinderfeestje bij ons in de klimhal.
Tevens kunnen we leuke spelletjes doen in de klimhal (klimmen met een blinddoek, twister). Ook leuk, wedstrijd wie het eerste boven is! Halverwege even lekker een pauze om te smullen in ons klimcafé van een zakje chips en limonade.