Kinderactiviteiten in de natuur

Filteren

Filters

Activiteiten
Leeftijd
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
  • Kwalitatief aanbod van uitjes
  • Direct contact
  • Unieke content van uitjes

JumpSkillz is een van de grootste,gezelligste en meest complete indoor-trampolinepark van Nederland. Tevens is JumpSkillz het adres voor de leukste en originele (kinder)verjaardagen. JumpSkillz heeft verschillende fillialen in Hoofddorp, Purmerend of Alkmaar.

Kinderfeestjes
JumpSkillz is de plek voor het vieren van een feestje/kinderfeestje. Voor onze originele kinderfeestjes hebben wij een aparte leuk ingerichte ruimte met uitzicht over het hele Jumpskillz indoor trampoline park. Bij JumpSkillz hebben wij voor de kinderfeestjes een aantal arrangementen samengesteld.

Kijk voor onze arrangementen op onze website, en kies de speciale pagina voor kinderfeestjes.

Family Jump
De tijd vliegt voorbij, we hebben altijd haast en bijna geen tijd meer voor elkaar. Wat is er dan leuker dan op een zondag tijd met het gezin door te brengen?! Kom op zondagochtend Family Jumpen ”sporten met de hele family”en besteed wat ‘quality time’ met de kids. De kinderen zullen blij verrast zijn als jij zelf ook mee jumpt en willen je ongetwijfeld graag laten zien welke coole tricks zij in huis hebben elke Zondag van 10 tot 12 uur

Early Bird Actie
In elke schoolvakantie en op elke zaterdag ochtend van 10:00 - 12:00, bieden wij een vroege vogel actie aan.
Voor 11 euro 2 uur lang jumpen!

Ben je nieuwsgierig? Kom binnenkort eens kijken bij JumpSkillz in Hoofddorp, Purmerend, of Alkmaar!

Vanaf 5 jaar
Binnen

Volop beleven op Vakantie- en Avonturenpark De Bergen

Op Vakantie- en Avonturenpark De Bergen in Wanroij is elke vakantiedag anders. Kinderen kunnen zich uitleven in het grote indoor speelparadijs, waar een speelse reis langs verschillende werelddelen centraal staat. Buiten wacht een ruime speeltuin met klimtoestellen, glijbanen, waterpret en genoeg uitdaging voor alle leeftijden.

Toe aan wat rust? Zoek een plekje aan het strandbad of geniet van de gezellige sfeer op het park, terwijl het animatieteam voor afwisselende activiteiten zorgt. Ook buiten het park is er genoeg te ontdekken: de groene omgeving leent zich uitstekend voor een wandeling of fietstocht.

Of je nu kiest voor een comfortabele accommodatie of een kampeerplaats, De Bergen biedt alles voor een actieve en ontspannen vakantie in Brabant.

Vanaf 2 jaar
Binnen en buiten

Ben je bijna jarig en wil je een onvergetelijk kinderfeestje vieren? Dan ben je bij Sir Winston Fun & Games aan het juiste adres! Speel de allernieuwste games samen of tegen je vriendjes of strijd je samen voor de highscore? Kies je voor een wedstrijdje airhockey of toch basketbal? Met jou playcard met speeltegoed kun je een uur lang spelen wat je wilt en er een onvergetelijk kinderfeestje van maken!

Een kinderfeestje bij Sir Winston Fun & Games heb je al vanaf €16,44 en bestaat uit:
- Entree +ontvangst
- 60 min onbeperkt gamen (zonder tickets)
- Gratis Sir Winston Fun & Games Keycord!

Wil je het kinderfeestje uitbreiden en nog leuker maken? Kies dan voor een van onze andere kinderfeestjes die jouw vestiging aanbied! Kies bijvoorbeeld gameplezier uit te breiden en verleng je feestje naar 90 minuten gamen! Ook kun je tickets toevoegen om aan het einde met een mooie prijs naar huis te gaan! Wil je ook wat eten kies dan voor het feestje samen met McDonalds waar je een happy meal en ijsje krijgt. 

Vanaf 4 jaar
Binnen

Blijf van de radar in dit zenuwslopende jachtseizoen spel met 'The Hunt' 

Speel de spannende citygame The Hunt
Een origineel kinderfeestje buiten de deur organiseren? Speel samen met je vrienden de citygame ‘The Hunt’. In dit zinderende jachtseizoen spel is een groep bankovervallers net ontsnapt uit de gevangenis. Ze proberen alle kluizen in de stad te kraken. De hunters moeten de criminelen zien te stoppen! En de criminelen moeten van de radar proberen te blijven.

‘The Hunt’ speel je in 2 teams tegen elkaar, elk team bestaat uit 2 - 6 personen. Je kruipt in de huid van zowel een crimineel als een jager, want de rollen worden halverwege het spel omgedraaid. Wil je meer dan 6 vrienden of vriendinnen uitnodigen voor je kinderfeest? Dat kan, dan deel je je op in meerdere teams en ga je de strijd aan met elkaar.

Wie is wie te slim af en wint ‘The Hunt’?

  • Vanaf 9,80 pp
  • Vanaf 10 jaar
  • In iedere stad/dorp te spelen
  • 90 min speeltijd, speel wanneer jij wilt
  • Inclusief checklist, handleiding en spelcode

Wat heb je nodig?
Per team heb je 1 smartphone of tablet met mobiel internet (4/5g) en gps nodig. Na je bestelling ontvang je een mail met jullie unieke spelcode, de instructies met checklist hoe het werkt en een digitale handleiding. Spelpakket opgestuurd krijgen is ook mogelijk.

Hoe werkt het spel?

  1. Download de gratis app volgens de instructies, verdeel de teams, bekijk de rollen en start het spel wanneer jullie er klaar voor zijn.
  2. De speeltijd van 90 minuten voor The Hunt is opgedeeld in twee gelijke rondes. De ene ronde ben je een gevaarlijke crimineel en de andere ronde ga je je inleven in je rol als slimme hunter.
  3. In de app zie je een plattegrond met allemaal locaties waar kluizen te kraken zijn. Hoe waardevoller de kluis hoe langer het duurt om deze te kraken. Maar let op! Hunters liggen op de loer om je in te rekenen, je buit afhandig te maken en op het politiebureau af te leveren.
  4. De locatie van de criminelen wordt getrackt met een gps signaal, wat jou als hunter natuurlijk enorm helpt. Eens per 5 minuten en bij het plegen van een misdaad zie je de locatie van de hunters. Weet je hun pad te volgen om ze vervolgens op slimme wijze in te rekenen en af te leveren op het politiebureau?
  5. Wie gaat deze spannende strijd winnen? Teamwork, tactiek en een goeie dosis humor helpen je 100% tot de eindstreep!

Eén van onze andere stadsspellen spelen voor je kinderfeest? Dat kan ook! Versla Dr. Crypto in de spannende outdoor escape game 'Escape the City' of ontrafel het moordmysterie als een echte detective in de citygame 'Sherlock'. Ook heel leuk om te doen tijdens je dag uit met het gezin, familiedag of teamuitje. 

Vanaf 10 jaar
Buiten

Een Escape Room speciaal voor gezinnen met kinderen vanaf 6 jaar. Een uniek concept waarbij (groot)ouders en kinderen elkaar hard nodig hebben om alle puzzels en raadsels op te lossen.
Help om Prof. Dr. Fügel om de laatst nog levende Di-Da-Dodo te redden. Jij en je vrienden hebben 60 minuten… GO GO GO!!!!

Al sinds jaren woont Prof. Dr. Fügel op het terrein van De Vreemde Vogel.  Hij is druk bezig om de met uitsterven bedreigde DiDaDoDo te redden. Er is slechts nog één vogel in leven en deze heeft zijn nest met laatste eieren verstopt in z’n Lab.

Om zeker te zijn van het voortbestaan van dit unieke soort, zullen jullie dus haar eieren moeten redden, deze thuis moeten laten uitkomen en groot brengen tot een nieuwe kolonie DiDaDoDo’s. Maar pas op! Er zijn kapers op de kust voor deze zeldzame en dus kostbare eieren!

Na afloop ontvangen alle gasten een gratis napraat-drankje in het gezellige Tuincafé van De Vreemde Vogel. Op het terrein zijn ook nog gratis roeibootjes, een kleine kinderboerderij, speeltuin, zandbak, schommels en speurtocht langs de bijzondere hotelkamers etc. 

Kenmerken:
Voor wie: gezinnen met kinderen in de basisschool-leeftijd (tot +/-12 jaar). Per 2 kinderen minimaal 1 volwassene. Dus helaas niet geschikt voor kinderfeestjes.
Minimum leeftijd: 6 jaar
Capaciteit: 2 t/m 6 spelers
Ontsnappingspercentage: 95% (bij minimaal 2 volwassenen)
Adrenalinefactor: ***
Fysieke inspanning: *
Ideaal aantal personen: 4 of 5
Tijdsduur: max. 60 minuten en drankje achteraf

Vanaf 6 jaar
Binnen

Natuurinclusieve rundveehouderij in Noord-Brabant

Op de boerderij van Frank en Eva draait alles om natuur, dieren en buiten zijn. Je vindt er Brandrode runderen die het hele jaar buiten grazen, verschillende andere boerderijdieren, een eigen bos en volop ruimte om te spelen. Op warme dagen is ook het verwarmde zwembad een fijne plek om af te koelen.

Frank en Eva leerden elkaar ruim twintig jaar geleden kennen toen ze allebei in de financiële sector werkten. Het leven op kantoor maakte geleidelijk plaats voor een heel ander toekomstplan: een eigen boerderij. Om zich goed voor te bereiden liep Frank stage op een melkveebedrijf en werden de eerste vier Brandrode runderen aangeschaft.

Niet veel later verhuisde het gezin – samen met hun kinderen Roos en Teun – naar een boerderij in Neerkant. Daar bouwden ze stap voor stap aan Hoeve Luyterheyde, waarvan de naam is samengesteld uit hun achternamen. Inmiddels combineren ze natuurinclusieve veehouderij met gastvrijheid en laten ze bezoekers graag kennismaken met het leven op hun boerderij.

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Ook voor jou is er van alles te doen en te beleven in het Gevangenismuseum. Wil je iemand in de boeien slaan, je verstoppen in een oud cachot of ervaren hoe het is om aan de schandpaal te staan? Wil je weten hoe een politiecel eruit ziet, een gevangeniscel of een isoleer? Bij ons mag je overal in! Bovendien kun je een rondrit maken in een echte oude Boevenbus.

Wat maakt ons museum leuk voor jou?

De Lange Leo Kinderroute
Kun je nog niet zo goed lezen? Lange Leo, onze gezellige gevangenisboef, speelt graag voor gids. Hij heeft zich in het museum op een heleboel bijzondere plekjes verstopt en hoopt dat jij hem vindt. Voor jou en je (groot)ouders is er een vrolijke plattegrond waarmee dat je vast gaat lukken.  En door de korte verhaaltjes op de vrolijke plattegrond kom je gelijk een heleboel over de gevangenissen van vroeger en nu te weten.

De Vloek van Veenhuizen
Ben jij tussen de 7 en 12 jaar oud? Hou je van spannende verhalen en geheime spreuken? Dan is 'De Vloek van Veenhuizen' echt iets voor jou. Je wordt meegenomen op een reis door de tijd, met het spannende verhaal rond Gaius van Veenhuizen. Lang geleden werd hij vervloekt en voor eeuwig opgesloten in een verborgen cel. Alhoewel, voor eeuwig? In het museum leer je vrienden van Gaius kennen. Zij helpen je de spreuk te vinden die de vloek opheft. Gaat het jou lukken om het mysterie van De Vloek van Veenhuizen op te lossen?

Verjaardagsfeestje
Je verjaardag vieren in het Gevangenismuseum? Dat kan! Nodig je vrienden en vriendinnen uit om op avontuur te gaan in Veenhuizen en volg het spannende spoor van de Vloek van Veenhuizen. Je maakt het voor iedereen nog leuker én extra spannend door het spoor in twee groepjes te volgen. Welk groepje lukt het om Gaius als eerste te bevrijden?

Vanaf 3 jaar
Binnen en buiten
  • Kwalitatief aanbod van uitjes
  • Direct contact
  • Unieke content van uitjes

Bij Next Generation Sports kun je je feestje komen vieren. Het feest kan zowel binnen als buiten worden gevierd. En er is een hele ruime keuze in de samenstelling van je feestje. 

Sporten onder gediplomeerde medewerkers en ook nog eens nadenken en samenwerken. Dat staat centraal bij de sportieve kinderfeestjes van Next Generation Sports. 

Het feestje bestaat meestal uit een warming-up. Vervolgens is er bijvoorbeeld een escape bootcamp. Dit kan ook worden ingevuld met een andere actieve actviteit. Zo'n supertof feestje staat garant voor 1,5 uur vol sportief vermaak. Als er na het programma tijd over is, kun jij met je vriendjes en vriendinnetjes nog gezellig spelletjes doen. 

Outdoor Escape Bootcamp feestje
Met vele sportieve, cognitieve en uitdagende opdrachten kunnen de kinderen delen van codes verdienen en zo 3 verschillende schatkisten kraken. Door middel van de hints die hierin zitten, kunnen ze uiteindelijk de grote schatkist openen waar de grote prijs in zal zitten. Hiervoor moeten ze onder andere samen een tent bouwen, codes opgraven, ballonnen op een creatieve manier kapot proberen te maken, een strike schieten, spelen met water, hints en antwoorden bij elkaar zoeken en nog veel meer! Hoe cool is dat? Dit feestje kun je bijvoorbeeld vieren in een speeltuin of in een tuin (als deze groot genoeg is).

Lijkt het iets voor jouw feestje? Bedenk dan maar eens wat je wil.

Vanaf 4 jaar
Binnen en buiten

Life is more fun when you play games! Met een ruim aanbod aan verschillende games, behendigheidsspelen en klassieke arcadegames hebben we genoeg aanbod voor jong en oud. Een middag met het gezin plezier maken doe je bij Sir Winston Fun & Games!

Dit family entertainment center maak je niet alleen met je gezin er een leuke dag van maar kun je ook super leuke kinderfeestjes vieren. Kijk op onze website voor de verschillende mogelijkheden.

Of je nu voor een wedstrijdje basketbal gaat of als je de highscore van down the clown op jou naam wilt zetten je wint sowieso tickets met jouw score waar je een hele mooie prijs mee uit kunt zoeken. Een leuk aandenken aan een mooie dag!

Gamen bij ons gaat heel makkelijk met een playcard waar je zelf tegoed kunt opladen. Met de playcard kun je makkelijk de games spelen en je tickets opzetten om te sparen voor een mooie prijs! Met een geregistreerde playcard krijg je speciale aanbiedingen zoals bonussen en free games!

Benieuwd? Check de locatie bij jou in de buurt!

Vanaf 4 jaar
Binnen

Huis Verwolde in het Achterhoekse Laren neemt je mee op reis naar het verleden. Hier zie je hoe één adellijke familie het huis 200 jaar lang bewoonde. Het bovenhuis is ingericht alsof je de vroegere bewoners zomaar tegen het lijf kan lopen. In het onderhuis maak je op interactieve manier kennis met de bewoners en hun personeel. Hoe leuk is het om het bed van de huisknecht uit te proberen, een bloemenboeket samen te stellen of monogram op bestek te graveren. Kinderen vermaken zich prima op Verwolde.

Wie ‘Downstairs’ nieuwsgierig is geworden naar het leven Úpstairs’, kan met een rondleiding met gids mee door de sfeervol ingerichte vertrekken. De theeschenkerij en de kasteelwinkel zijn vrij toegankelijk.

Vier je kinderfeestje bij huis Verwolde!

Kinderfeestje – Op stap met de gouvernante
Bij aankomst op huis Verwolde mogen kinderen verkleden in een prachtige jurk of stoer jonkerpak. Dan maken zij samen met de gouvernante een bijzondere tocht door het huis langs de mooie zitkamer, de kinderkamer en de prachtig gedekte tafel in de eetzaal. De kinderen leren sierlijk te buigen, statig te lopen en deftig te drinken precies zoals de adellijke bewoners dat deden. Na afloop krijgen ze wat te drinken en te eten aan een tafel die ze eerst zelf keurig gedekt hebben! Natuurlijk sluit je je feestje af met een mooi fotomoment op het voorbordes!

Op aanvraag mogelijk van april t/m oktober op woensdag en zaterdag tussen 11.00 en 16.00 uur. Dit feestje duurt ongeveer 1,5 uur en is geschikt voor maximaal 8 kinderen van 5 t/m 10 jaar en twee begeleiders/ouders.

Kosten per kinderfeestje: € 120,00

Kinderfeestje - Op stap met de knapzak
Samen met de jarige en vriendjes en vriendinnetjes gaan jullie op stap met de knapzak. Voor onderweg zit er wat lekkers in de knapzak en als jullie weer terug zijn kunnen de kinderen op ontdekkingstocht door het onderhuis.  Zo maken ze kennis met de vroegere bewoners en hun personeel. Ze mogen in het bed van de huisknecht liggen, een bloemenboeket samenstellen en een monogram op bestek graveren.

Natuurlijk moet er feestelijk worden afgesloten en dat doen we gezellig in de theeschenkerij. Er staat ranja met wat lekkers klaar en je kunt hier eventueel je cadeautjes laten uitpakken.

Op aanvraag mogelijk van april t/m oktober.
Starttijd tussen 11.00 en 14.00 uur.
Dit feestje duurt ongeveer twee uur en is geschikt voor maximaal 8 kinderen van 5 t/m 12 jaar en twee begeleiders/ouders.

Kosten per kinderfeestje: € 120,00

 

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Wel eens gehoord van katten die de duurste koffiebonen uitpoepen? Of Beo’s die kunnen praten? Neem dan eens een kijkje in tropische dierenpark Taman Indonesia in de Kop van Overijssel.

In deze sfeervolle en kleinschalige dierentuin vind je allerlei bijzondere dieren uit Indonesië, zoals de Binturong, de Loewaks, Maleise Bosuilen en de prachtige Bali-spreeuw. Je kunt er ook genieten van Indische hapjes en drankjes in het eethuis, en een kijkje nemen in een Mentawai-paalwoning. Of je ogen uitkijken bij de exposities en winkeltjes met leuke en lekkere spulletjes. Bovendien zijn er vaak (vooral in de vakanties) bijzondere activiteiten als Indonesische dansen, knutselen en wayangvoorstellingen. Speciaal voor kinderen zijn er onder andere de Vogelspeurkaart, de wildernis-speeltuin, de verkleedhoek met Indonesische klederdrachten en het voeren van de dieren.

Taman Indonesia heeft in 2021 en 2022 de Zilveren Award 'Leukste uitje van Overijssel' gewonnen bij de ANWB-verkiezing.

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Doe mee aan het leukste zomerkamp van Noord-Holland: het Quiksilver Surfkamp! Vijf dagen lang beleef je onvergetelijke momenten op het prachtige strand van Camperduin. Surfen, lachen en genieten staan centraal tijdens dit kamp dat booming is onder jonge avonturiers.

Onder begeleiding van ervaren en gecertificeerde instructeurs leer je de fijne kneepjes van het surfen. Onze enthousiaste coaches zorgen niet alleen voor professionele lessen, maar ook voor een flinke dosis humor en gezelligheid.

Niveau: Geschikt voor alle niveaus, van enthousiaste beginners tot gevorderde surfers die hun vaardigheden willen aanscherpen.

Startdata: Beschikbaar elke week van de zomervakantie, biedt flexibiliteit om aan te sluiten bij je vakantieplanning.

Duur: Een intensieve 5-daagse week van maandag tot en met vrijdag, vol met surfen, plezier en tal van andere activiteiten.

Activiteiten: Professionele surflessen, longboarden, brandingraften, suppen en avondprogramma’s zoals ‘weerwolfavond’, sunset supavond en de feestavond.  En een expression session aan het einde van de week.

Accommodatie: Keuze tussen dagkamp of een volledige ervaring met overnachting in een stay okay, beschikbaar vanaf 12 jaar.

Zin in spektakel, surfen en lol? Het Quiksilver Surfkamp is dé plek waar jij deze zomer wilt zijn!

Vanaf 7 jaar
Binnen en buiten

Beleef een uniek en avontuurlijk uitje in Lelystad in de spannende en verrassende indoor lasergame arena ‘Escape from the Police’. Kom met je vrienden, familie of collega’s een spannend spel lasergamen. Kies een leuk arrangement voor een fantastisch kinderfeestje, familie uitje of team uitje. Een toffe beleving vol avontuur, verrassing en spanning!

- Arrangementen voor kinderfeestjes, vrijgezellenfeestjes, vriendengroepen, familieuitjes en teamuitjes
- Geschikt vanaf 8 jaar
- Tot 25 personen tegelijk
- Avontuurlijk en unieke arena met twee verdiepingen
- Pakken en laserguns van LasermaxX
- Bij mooi weer is de buiten arena geopend

Vanaf 8 jaar
Buiten

Ga er een dag op uit.
Ontspannen genieten van rust en natuur op het blote voetenpad!

Welkom bij Gouwe Voeten – het langste blotevoetenpad van van Noord-Holland gevestigd in Bovenkarspel. 
Ervaar de natuur op z'n puurst, met je blote voeten op de West-Friese bodem.

Laat je schoenen achter en kom wandelen over het unieke blotevoetenpad Gouwe Voeten. Midden in het groen van Bovenkarspel beleef je een verrassend en speels parcours van modder, gras, hout, water en nog veel meer natuurlijke ondergronden. Je voeten voelen, je zintuigen ontwaken – en je hoofd komt tot rust.

Gouwe Voeten is een heerlijke activiteit voor jong en oud, voor gezinnen, vrienden, scholen of gewoon even helemaal voor jezelf. Het pad is met liefde en aandacht aangelegd in een prachtige landelijke omgeving, waar natuurbeleving en ontspanning centraal staan.

Kom je verwonderen, vertragen en verbinden.
Durf jij het aan om met blote voeten op pad te gaan?

Alle leeftijden
Buiten

Ben je op zoek naar een plek in Utrecht waar jouw kind (6 t/m 9 jaar) kan experimenteren met kunst, verschillende technieken en materialen kan ontdekken en geïnspireerd wordt door professionele kunstenaars? Kom bij de Kunstkeet!

Bij de KunstKeet maken kinderen aan de hand van een thema op een laagdrempelige manier kennis met beeldende kunst. Een themablok van de KunstKeet bestaat uit 6 lessen; de laatste les is altijd een masterclass van een kunstenaar. Voorgaande blokken werkten de kinderen met textiel, lieten ze zich inspireren door oude schildermeesters, doken ze in de wereld van fotografie, bouwden ze lichtsculpturen en maakten ze eigen speelgoed van hout en touw.

In dit seizoen gaan ze aan de slag met keramiek (blok 1), maquettes (blok 2), tekenen en schilderen (blok 3), zintuigen (blok 4) en sieraden en accessoires (blok 5).

Dag en tijdstip
Vrijdagen, 15.30-16.45 uur. 

Data
Blok 1 
6, 13, 20, 27 sept, 4, 11 okt 2024

Blok 2 
8, 15, 22, 29 nov, 6, 13 dec 2024

Blok 3 
10, 17, 24, 31 jan, 7, 14 feb 2025

Blok 4 
7, 14, 21, 28 maart, 4, 11 apr 2025

Blok 5 
9, 16, 23 mei , 6, 13, 20 juni 2025

Kosten
€90,- per blok (6 lessen, inclusief materiaal); met de U-pas is dit €75,-. Je kunt je per blok aanmelden of in één keer voor de drie blokken in 2025.

Het is mogelijk om dit bedrag te betalen met budget van de U-pas of een aanvraag in te dienen bij het Jeugdfonds Sport & Cultuur. Wil je betalen met de U-pas? Neem dan even contact met ons op.

Vanaf 6 jaar
Binnen

Over deze pagina

Wat is er leuker dan gezellig er op uit met het hele gezin in Nederland? Even een dagje met het gezin samen zijn en leuke dingen doen. Het is vaak lastig om steeds weer iets nieuws te bedenken. Kinderuitjes zijn er gelukkig in overvloed te vinden op WegmetdeKids. Wij hebben de leukste en meest originele kinderuitjes voor u gevonden en op onze site geplaatst. Bij de kinderuitjes staat alle informatie die u maar wilt weten. Van foto's en teksten over de kinderuitjes tot de prijzen, openingstijden en contactgegevens. Wat dacht u van een bezoek aan een bijzonder museum met diverse kinderactiviteiten als bijvoorbeeld een speurtocht? Of lekker een middagje GlowGolfen om zo uit te maken wie het beste is. Via de agenda brengen wij u op de hoogte van de kortlopende kinderuitjes die bijvoorbeeld alleen in de vakantieperiodes te doen zijn. Verder bieden wij ook vele kinderuitjes met korting aan. Kijk op onze site naar de kinderuitjes met korting en draai de kortingsbon uit om mee te nemen naar de aanbieder. Zo is het financieel vaak weer aantrekkelijker om een dagje weg te gaan met het hele gezin. Kinderuitjes met korting maken het ook in deze tijd leuk om iets te doen met het gezin. Wij wensen u veel plezier bij het zoeken naar kinderuitjes. Mocht u leuke tips hebben voor kinderuitjes die wij nog niet in ons aanbod hebben? Stuur uw tip dan naar info@wegmetdekids.nl. Alvast bedankt voor de moeite!