Sport en spel voor kinderen

Filteren

Filters

Activiteiten
Leeftijd
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
  • Kwalitatief aanbod van uitjes
  • Direct contact
  • Unieke content van uitjes

Of je nu met je familie, je collega's of met je klas komt, er staat je altijd een geweldig programma voor je klaar. En één ding is zeker, bij ons staat plezier altijd centraal. Kom klimmen en klauteren in het klimbos van Fun Forest! Ontdek onze 4 klimbossen door heel Nederland met klimparcoursen voor jong en oud. Je kan al komen klimmen vanaf 6 jaar. Kleine kinderen krijgen 2 uur de tijd om te klimmen en klauteren. Grotere kinderen en volwassenen klimmen zelfs 3 uur! En je kiest zelf je moeilijkheidsgraad.

Fun Forest heeft 4 verschillende klimbossen. Deze kan je vinden in Almere, AmsterdamRotterdam en Venlo. En wist je dat ze allemaal anders zijn? Elk klimbos van Fun Forest heeft een aantal unieke routes op 2,5 tot wel 15 meter hoogte. Tijdens je avontuur kom je verschillende obstakels tegen. Bruggen, netten, ziplines - en toe zelfs een vrije val…

Blijf je liever met beide voeten op de grond? Dan kan je in Rotterdam heerlijk komen suppen, kanoën of kajakken op de Kralingse Plas. Kom je met 10 personen of meer?

Dan is een groepsactiviteit zoals een Expeditie misschien wel iets voor jullie! Tijdens onze Expeditie volgen de activiteiten elkaar in snel tempo op. De activiteiten bestaan uit zowel denk- als doe opdrachten, dus of je nou mentaal of fysiek sterk bent, iedereen draagt iets bij aan de kracht van het team. Bundel deze krachten en ga het avontuur aan om de Expeditie te winnen!

Archery Tag is een kruising tussen paintball en trefbal, alleen speel je met pijl en boog. Het spel is actief en dankzij de speciale pijlen en gezichtsbescherming, ook hartstikke veilig. Er zijn verschillende pijl-en-boogspellen die je kan spelen in ons bos. Welk spel jij gaat spelen, hangt af van de grootte en wensen van jouw groep.

Vanaf 6 jaar
Buiten

Het WEC (Werelderfgoedcentrum Waddenzee) in de haven van Lauwersoog is dé plek om alles te leren over de Waddenzee. Ontdek hoe de maan de Waddenzee in beweging zet en duik in het leven van een vis, vogel of zelfs oester. Bezoek de zeehonden in het zeehondenziekenhuis of doe een zeehondengeluid na! 

In de verschillende gangen van de Waddenzee Experience zijn er voor kinderen vele mogelijkheden om het WEC te ervaren. Denk hierbij aan de reis die vissen moeten afleggen of luister naar de verhalen van onze Waddenwezens.

Bij het zeehondenziekenhuis leer je meer over de zeehond en zie je, net als in Pieterburen, de zeehonden die op dat moment in ons centrum opgevangen zijn.

Kijk vanaf het dak naar Schiermonnikoog en het Lauwersmeer en loop door de zilte daktuin. Door de gehele interactieve tentoonstelling tot aan ons buitenterrein is er veel te doen voor jong én oud.  

Voor scholen hebben wij speciale arrangementen.

Na het opdoen van kennis en nieuwe ervaringen in het WEC kan je in ons restaurant Mare iets eten of drinken om het dagje uit compleet te maken.  

 

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Bounce Valley. Springt Eruit.
Leef je uit op het allergrootste luchtkussenpark voor kinderen én volwassenen! Hier beleef je puur plezier voor alle leeftijden.

Van de Wipe-Out tot de Last Man Standing of Obstacle Run: alles is hier gemaakt voor eindeloos plezier op het luchtkussen uit jullie dromen. Blijf vooral niet passief zitten als begeleider van een kind onder de 12; koop voor een paar euro het meespringticket en beleef samen al het plezier.

Bounce Party
Je kunt ook te gekke Party’s vieren inclusief (onbeperkt) pizza of krulfriet.

Pssst… tip van ons: er zijn ook avonden exclusief voor volwassenen! 

Alle leeftijden
Binnen

Recreatiecentrum de Vogel in Zeeland

Een 5-sterren familiecamping met overdekt zwembad aan een groot recreatiemeer

Onze gezellige familiecamping biedt alle faciliteiten om het hele gezin de allerleukste vakantie te laten beleven. Kom zwemmen in ons overdekte zwembad met glijbaan, dans mee met ons enthousiaste animatieteam of aai de lieve dieren op de kinderboerderij.

Kom je graag kamperen of huur je liever een van onze verhuuraccommodaties zoals een stacaravan of bungalette? Voor grotere groepen hebben wij twee mooie groepsaccommodaties.

Kom langs en ontdek wat er allemaal te doen is bij De Vogel in Hengstdijk, Zeeland

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Weet je dat je in Museum Het Schip of De Dageraad een superleuk feestje kunt vieren?

Samen met je vrienden en vriendinnen kun je kiezen wat je wil doen. De kunstenaars en architecten van de Amsterdamse School waren altijd bezig met het maken van mooie dingen. Van hen hebben we geleerd hoe je zelf je huis kunt inrichten, een boek kan drukken en binden, een tegel kan bakken, mozaïek kunt maken of kunt figuurzagen. 

Eerst krijg je een rondleiding van een echte gids door het gebouw, of doe je zelf een spannende speurtocht. Daarna neem je even pauze om bij te komen en na te praten. Na je pauze kun je kiezen welke van onze workshops je met je vrienden en vriendinnen wilt doen.

Vragen of speciale wensen doorgeven? Neem contact met ons op.

Vanaf 6 jaar
Binnen en buiten

Ontdek het grootste speelpark van Noord-Holland!
Zing uit volle borst mee in het Liedjesland, spring samen op de enorme springkussens en bereik de top van de 7 meter hoge klimkaas! Ontdek onze duo kabelbaan waar je met z’n vieren tegelijk vanaf kan zoeven en glijd, schommel en ravot in de speeltuinen. Bij mooi weer maak je een buikschuiver op het waterkussen. Tussendoor een lekkere snack eten of een ijsje halen en daarna weer wiebelen op de touwbruggen, boomstammen en vlotten. Bij speelpark deSwaan komen al je speeltuindromen uit.

Ons uitgebreide park biedt maar liefst vijf grote speeltuinen voor volop speelplezier voor het hele gezin! Maar ook kinderfeestjes, schoolreisjes, BSO’s en groepen zijn van harte welkom!  Schoolreisjes naar Speelpark deSwaan zijn altijd een groot succes. Er valt zoveel te beleven dat de kinderen zich er de hele dag kunnen vermaken.

Wij zijn van april t/m september dagelijks geopend van 10.00 tot 17.30 uur. Reserveren is niet nodig, het is vrij groot bij ons dus er is voldoende ruimte voor iedereen. Je kunt online je tickets kopen of bij ons aan de kassa.

De activiteiten zijn geschikt voor kinderen van 1,5 tot 12 jaar. Maar jongere én oudere broers en zussen, papa’s, mama’s, opa’s en oma’s mogen natuurlijk ook lekker mee spelen! En, vergeet ook je zwemkleding niet, zodat je je lekker kunt uitleven op het waterkussen!

<b>Parkeren</b> is gratis en je kunt, als je dat wenst, zelf eten en drinken meenemen (niet toegestaan zijn alcohol en ter plekke bereiden van warm voedsel). Neem bij mooi weer gerust ook je eigen tuinstoel, parasol of picknickkleed mee.
Goed om te weten: huisdieren zijn niet toegestaan, net als kinderen zónder begeleiding van een volwassene!

Vanaf 2 jaar
Buiten

Je onvergetelijke feestje vier je natuurlijk op De Vogel! Lekker eten, drinken en spelen... de dag van je leven! Voor heel aantrekkelijke tarieven kun je zo veel vriendjes en vriendinnetjes uitnodigen om jouw verjaardag tot een echt feest te maken. 

Kom zwemmen in het binnenzwembad of spraypark (april - november), speel in de binnenspeeltuin of in een van de vele speeltuintjes buiten. Liever een potje midgetgolf of met de skelters (april-november) naar de kinderboerderij. Het mag allemaal tijdens jouw feestje.

Als je je (verjaardag)feestje bij ons viert, zetten we jou en je gasten graag in het zonnetje. Je mag daarom onbeperkt gebruik maken van alle faciliteiten, zo lang je maar wilt! Tijdens het feestje staat een hele middag een tafel voor jouw en je gasten klaar, versiert in een thema naar keuze. Natuurlijk bepaalt de jarige wat hij/zij wilt eten. Dieetvoorschriften? Laat het ons weten!

Vanaf 4 jaar
Binnen en buiten
  • Kwalitatief aanbod van uitjes
  • Direct contact
  • Unieke content van uitjes

De bosrijke omgeving leent zich uitstekend voor een prachtige wandeling. Hoogtepunt is ongetwijfeld de 'Pyramide van Austerlitz', gelegen op het hoogste punt van de Utrechtse Heuvelrug en in 1804 gebouwd als eerbetoon aan Napoleon Bonaparte.

Tevens kunt u lekker uitrusten op ons zeer ruime terras waar u kunt genieten van koele dranken, ijs, snacks en diverse maaltijden. Het horecagedeelte bevat een snackbar, een restaurant en een paviljoen.

Over de kinderen hoeft u zich de rest van de dag geen zorgen te maken. De uitgebreide speeltuin en het lunapark, compleet met botsauto's, draaimolens, een treintje en meer, staan garant voor uren speelplezier.

Tevens verzorgen wij familie- en bedrijfsfeesten, koffietafels en schoolreisjes.

Er is bovendien ruim voldoende gratis parkeergelegenheid. Ook voor bussen en touringcars.

Kortom, voor een ouderwetse gezellig dagje uit, bent u bij de Pyramide van Austerlitz aan het juiste adres.

De entree is bovendien gratis!

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Drummen op de BSO

Kinderen houden er van om helemaal los te slaan op een drumstel. Dat is wat ze in de Drumcaravan ook zeker mogen doen. Daarbij leren we ze ook een echte 'beat' te maken en drummen we met veel muziek mee.

Meerdere locaties per dag (Drumcaravan Tour)

De Drumcaravan is te boeken vanaf 2 uur op een locatie per dag.

Door de snelle op- en afbouwtijd kan de Drumcaravan op wel 5 locaties per dag 1 uur staan óf 3 locaties voor 2 uur per locatie. Bij de Drumcaravan tour worden leuke kortingen gegeven.

Hoe verdelen we de groepjes

Er is standaard plek voor 7 kinderen in de Drumcaravan en er zijn 10 plekken in de Drumcaravan XL. Het totaal aantal kinderen op een locatie wordt verdeeld over de beschikbare drumstellen.
(Aantal groepjes = totaal aantal kinderen op de dag zelf / aantal beschikbare drumstellen)

De tijd per workshop berekenen we door de afgenomen tijd te delen door het aantal groepjes wat er gemaakt is. 
(Tijd per workshop = totaal beschikbare tijd / aantal groepjes)

Vanaf 4 jaar
Binnen en buiten

Blotevoetenpad. Vooral leuk en óók nog gezond. 

Ontspannen genieten van rust en natuur op het blotevoetenpad!

Wat is er nu leuker dan lekker met je blote voeten lopen? Even weer in contact met je lichaam en met de aarde. Weet jij hoe het voelt om over gras te lopen? Of hoe houten boomstammetjes voelen? Weet je hoe lekker zacht modder eigenlijk kan zijn? Het is een hele belevenis voor jong en oud en daarbij mag je ook nog vies worden!

Heerlijk een paar uur in de frisse buitenlucht door de mooie natuur. Ruik en bekijk de mooie bloemen en proef het fruit (mits beschikbaar). Het mag allemaal op het blotevoetenpad!

Onderweg zijn er verschillende hindernissen die je kunt nemen. Denk aan over boomstammen lopen, een wiebelbruggetje, bruggetjes over het water.. door het water lopen, door een rietsloot en nog veel meer.. Wil je een hindernis niet nemen, geen probleem, dan loop je er gewoon langs. Dit kan als u bijvoorbeeld niet door het water heen wilt.

Dit is het langste blote voetenpad van Noord-Holland!

Trek gepaste kleding aan; bijvoorbeeld zwemkleding en/of een korte broek bij mooi weer en bijvoorbeeld poncho’s bij regen. Je kunt nat en vies worden van het pad. Je bent zo’n 1,5 a 2 uur onderweg.

Aan de overkant is er een bos met zandstrand en zwemmeer, klimpark, sterrenwacht en horeca. Een ideale combinatie!

Alle leeftijden
Buiten

Speciaal voor tieners!

Spanning en actie gegarandeerd als je samen met je vriendjes of vriendinnetjes ons bijzondere doolhof binnengaat. Verstop je in het doolhof en blijf uit handen van je medespelers, Steel van je vrienden, blijf uit het licht van de lasers en vindt je weg onder begeleiding van te gekke muziek en geluidseffecten! Tussendoor zie je jezelf en je coole moves terug op het grote scherm in onze lounge.

Ouders mogen natuurlijk meespelen, maar kunnen ook in onze koffielounge relaxen en tegelijkertijd de kinderen op een groot scherm in actie zien.

Vanaf 10 jaar
Binnen

Ben je op zoek naar een dag vol avontuur en ontdekkingen? Dan is een bezoek aan kasteel Doorwerth precies wat je zoekt! Dit historische kasteel staat bekend om zijn unieke combinatie van verschillende architectonische stijlen. 

Bij een bezoek aan kasteel Doorwerth zul je versteld staan van de indrukwekkende muren die voor een deel al meer dan 700 jaar staan.  Het is een stoer, middeleeuws kasteel waar je kunt beleven hoe er vroeger op een landgoed werd geleefd. Binnen dikke muren ontdek je de schoonheid en de verhalen van het verleden, in de grote zaal, de eetkamer waar de kasteelbewoners vroeger dagelijks leefden en in de keuken, waar natuurlijk alleen het personeel kwam. 

Ook is in het kasteel het Nederlands Jachtmuseum gevestigd, waar je leert over de geschiedenis van het jagen en de jachtcultuur in Nederland. De collectie bevat o.a. antieke jachtwapens, kleding, schilderijen en indrukwekkende jachttrofeeën. Samen met bosbouwcollectie geeft het een beeld van een kasteel in  bedrijf.  

Niet alleen kun je het kasteel verkennen, ook de moestuin is een bezoek meer dan waard. Geniet van de rust en de prachtige omgeving terwijl je ontdekt hoe de mensen in het verleden de gronden om het kasteel gebruikten voor hun landbouw en veeteelt. Het is een unieke ervaring om te zien hoe het verleden en de natuur samenkomen in één plek. 

Bovendien zijn er leuke speurtochten, activiteiten en rondleidingen voor kinderen en volwassenen, zodat iedereen iets leuks en leerzaams kan doen. Of je nu geïnteresseerd bent in geschiedenis, architectuur, of gewoon een leuke dag uit wilt, kasteel Doorwerth biedt iets voor iedereen. 

Het is meer dan alleen een museum, het is een verhaal over de tijd en de mensen die hier vroeger hebben geleefd. Door deze verhalen te ontdekken, krijg je een uniek inzicht in het verleden en de rijke cultuur van Nederland.

In  kasteelcafé de Zalmen komen heden en verleden bij elkaar! Het café biedt comfort met een uitgebreide menukaart vol heerlijke gerechten en drankjes. Of je nu komt voor een ontbijt, koffie, thee of een gezellige borrel, de Zalmen biedt de perfecte ambiance. 

Bezoek dit historische juweel en ontdek hoe het verleden nog steeds levend is in kasteel Doorwerth!  

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Life is more fun when you play games! Met een ruim aanbod aan verschillende games, behendigheidsspelen en klassieke arcadegames hebben we genoeg aanbod voor jong en oud. Een middag met het gezin plezier maken doe je bij Sir Winston Fun & Games!

Dit family entertainment center maak je niet alleen met je gezin er een leuke dag van maar kun je ook super leuke kinderfeestjes vieren. Kijk op onze website voor de verschillende mogelijkheden.

Of je nu voor een wedstrijdje basketbal gaat of als je de highscore van down the clown op jou naam wilt zetten je wint sowieso tickets met jouw score waar je een hele mooie prijs mee uit kunt zoeken. Een leuk aandenken aan een mooie dag!

Gamen bij ons gaat heel makkelijk met een playcard waar je zelf tegoed kunt opladen. Met de playcard kun je makkelijk de games spelen en je tickets opzetten om te sparen voor een mooie prijs! Met een geregistreerde playcard krijg je speciale aanbiedingen zoals bonussen en free games!

Benieuwd? Check de locatie bij jou in de buurt!

Vanaf 4 jaar
Binnen

Stap aan boord van onze gezellige trekkertram voor een 1,5 uur durende rit door het prachtige Drents-Friese Wold en de omliggende natuur.

De ritten zijn het hele jaar beschikbaar 7 dagen per week. Van 1 oktober tot 1 april is de tram verwarmd voor extra comfort. Je kunt kiezen om alleen te reizen of met een gids.

Onze tram is toegankelijk voor alle leeftijden, met een lage instap aan de achterkant voor eenvoudig in en uitstappen, zelf voor gasten met mobiliteitsproblemen. Helaas kunnen wij geen rolstoelen meenemen. 

Tijdens de kerstvakantie (23 december tot 7 januari) is de tram prachtig versierd en 's avonds verlicht met kerstmuziek voor extra sfeer.

Reserveer eenvoudig een tijdsblok op onze website en maak je klaar voor een onvergetelijke rit!

Er kunnen max. 24 personen per rit mee.

Ook mogelijk vanaf uw eigen locatie binnen een straal van 50 km tegen reiskosten vergoeding.

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Kinderkijkavonden
Met eigen ogen gasnevels, planeten en het maanoppervlak van dichtbij zien? Kom naar een Sterrenkijkavond op Sonnenborgh! Sterren kijken door de grote telescopen van Sonnenborgh plus een mini-college over wat er aan de sterrenhemel te zien is. Op vrijdag voor volwassen en 12+ en op zaterdag speciaal voor kinderen tussen 6 en 12 jaar. Koop je kaartje vooraf online. 

Elke Sterrenkijkavond start met een mini-college over het heelal. Bij helder weer richten we de telescopen op de hemel en kan iedereen zelf de maan, planeten en sterren waarnemen. Bewolkt? Er is een slechtweer-programma: ook in het planetarium fonkelen de sterren en de publieksbegeleiders laten je graag de historische sterrenwacht zien in een rondleiding. Op de Kinderkijkavonden is er ook van alles te ontdekken over de maan, planeten en sterren in de proefjes. Hoe ontstaan kraters op de maan, hoeveel weeg jij op Mars en kun jij de naam van een ster vinden met een sterrenkaart?

Data en tijd 
Elke zaterdagavond
19.30-21.00 uur
kinderen 6-12 jaar

Meer informatie en tickets via de website van Sonnenborgh.

Vanaf 6 jaar
Binnen en buiten

Over deze pagina

Wat is er leuker dan gezellig er op uit met het hele gezin in Nederland? Even een dagje met het gezin samen zijn en leuke dingen doen. Het is vaak lastig om steeds weer iets nieuws te bedenken. Kinderuitjes zijn er gelukkig in overvloed te vinden op WegmetdeKids. Wij hebben de leukste en meest originele kinderuitjes voor u gevonden en op onze site geplaatst. Bij de kinderuitjes staat alle informatie die u maar wilt weten. Van foto's en teksten over de kinderuitjes tot de prijzen, openingstijden en contactgegevens. Wat dacht u van een bezoek aan een bijzonder museum met diverse kinderactiviteiten als bijvoorbeeld een speurtocht? Of lekker een middagje GlowGolfen om zo uit te maken wie het beste is. Via de agenda brengen wij u op de hoogte van de kortlopende kinderuitjes die bijvoorbeeld alleen in de vakantieperiodes te doen zijn. Verder bieden wij ook vele kinderuitjes met korting aan. Kijk op onze site naar de kinderuitjes met korting en draai de kortingsbon uit om mee te nemen naar de aanbieder. Zo is het financieel vaak weer aantrekkelijker om een dagje weg te gaan met het hele gezin. Kinderuitjes met korting maken het ook in deze tijd leuk om iets te doen met het gezin. Wij wensen u veel plezier bij het zoeken naar kinderuitjes. Mocht u leuke tips hebben voor kinderuitjes die wij nog niet in ons aanbod hebben? Stuur uw tip dan naar info@wegmetdekids.nl. Alvast bedankt voor de moeite!