Sport en spel voor kinderen

Filteren

Filters

Activiteiten
Leeftijd
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
  • Kwalitatief aanbod van uitjes
  • Direct contact
  • Unieke content van uitjes

Laat de wereld horen wat jij te vertellen hebt en maak je eigen podcast! Er komt heel wat kijken bij het maken van een radioprogramma: presenteren, interviewen, het gebruik van geluiden en muziek… De Vrijstaat leert jullie in 2,5 uur alle kneepjes van het radiovak. Aan het eind van de dag hebben jullie je eigen verjaardagsuitzending in handen, die je kunt delen met al je familie en vrienden.

Beschikbaarheid
Woensdag 15.00-17.30 uur / zaterdag 10.00-12.30 uur en 15.00-17.30 uur

Geschikt voor
Kinderen van 8 jaar en ouder
Vanaf 8 jaar
Binnen

Dé plek waar kinderen met elkaar op een veilige, uitdagende en vooral leuke manier kunnen leren freerunnen! 
Een verjaardag om nooit te vergeten! Tijdens het freerun feestje leer je wat freerunnen echt is. Van salto’s tot sprongen maken, alle trucs worden geoefend! En dat samen met je beste vrienden!

Wat is er inbegrepen bij het feestje? 

- Één JUMP freerun T-shirt voor de jarige
- Één JUMP freerun polsbandje voor de jarige
- Les van professionals
- Feestje op maat per groep
- Onbeperkt limonade
 
Wil je na het feestje meer leren en je freerunning vaardigheden verder ontwikkelen? Kom dan bij ons op les of kom vrij trainen en ontdek wat je allemaal kunt bereiken!
Vanaf 6 jaar
Binnen

Plaswijckpark: ieder seizoen een dag vol avontuur!

Op zoek naar een compleet dagje uit met het hele gezin? Dan ben je bij Plaswijckpark in Rotterdam aan het juiste adres! Kinderen van 0 tot 12 jaar beleven hier een onvergetelijke dag vol spelen, ontdekken en ontmoeten. Klim en klauter in de binnen- en buitenspeeltuinen, ontmoet bijzondere dieren in de dierentuin of geniet van de vele attracties. En op warme dagen is het heerlijk afkoelen in het zwembad, de Havenspeeltuin en het grote spraypark.

Plaswijckpark is een park voor ieder seizoen. In het voorjaar bewonder je de jonge dieren die worden geboren in de dierentuin. Tijdens de zomer staat waterpret centraal in het zwembad, de Havenspeeltuin en de Avonturenbeek. In de herfst geniet je van een sfeervol Halloween vol verrassingen en in de winter verandert het park in WinterWijck, waar je kunt schaatsen op een ijsbaan met echt ijs, geniet van winterse activiteiten en de gezelligste wintersfeer beleeft.

Ook als het weer even tegenzit is er volop speelplezier in de overdekte speeltuinen. Daarom zeggen wij niet voor niets: Iedere dag Plaswijckparkdag! Of je nu een dagje uit plant met het gezin, opa en oma of vrienden: bij Plaswijckpark beleef je samen een dag vol plezier, avontuur en mooie herinneringen. We verwelkomen je graag!

Vanaf 2 jaar
Binnen en buiten

VERKADE EXPERIENCE 

Middenin het Zaans Museum ligt de Verkade Experience, een belevenis voor jong en oud! Hier waan je je in een vroeg twintigste-eeuwse koekjes- en chocoladefabriek, waar de originele machines nog volop draaien en de geschiedenis van Verkade tot leven komt. 

Altijd al eens willen werken in een koekjes- en chocoladefabriek? Dit is je kans! Test jouw vingervlugheid in de games in de Verkade Experience. Trek je werkkleding aan en kruip in de huid van een meisje van Verkade, cacao-expert of koekenbakker. Schop je het tot directeur of vlieg je de laan uit?

Bezoek de website voor meer informatie en tickets. 

Vanaf 2 jaar
Binnen

Dé plek waar kinderen met elkaar op een veilige, uitdagende en vooral leuke manier kunnen leren freerunnen! 

Een verjaardag om nooit te vergeten! Tijdens het freerun feestje leer je wat freerunnen echt is. Van salto’s tot sprongen maken, alle trucs worden geoefend! En dat samen met je beste vrienden!

Wat is er inbegrepen bij het feestje? 

- Één JUMP freerun T-shirt voor de jarige
- Één JUMP freerun polsbandje voor de jarige
- Les van professionals
- Feestje op maat per groep
- Onbeperkt limonade

Wil je na het feestje meer leren en je freerunning vaardigheden verder ontwikkelen? Kom dan bij ons op les of kom vrij trainen en ontdek wat je allemaal kunt bereiken!
Vanaf 6 jaar
Binnen

De leukste binnen- en buiten speelparadijs op de Veluwe vind je bij Kok Experience in Harderwijk. Een avontuurlijke binnenspeeltuin van 1000 m2 waar veel te ontdekken valt voor jonge en oudere kinderen. Lekker duiken in de ballenbak, roetsjen van de glijbaan of springen op de trampoline. Of wat dacht je van een gigantische vulkaan met glijbaan of uitdagende klimtorens? De binnenspeeltuin is zo ingericht dat de kleintjes in een speciale peuterhoek rustig kunnen spelen en jij als ouder goed overzicht kunt houden. 

En ook in de buitenspeeltuin van 1000 m2 kunnen kinderen heel veel plezier beleven! Springen op de airtrampoline, klimmen op de klimtorens of rijd mee met de kindertrein Kok Express. De speeltoestellen staan op zacht gras en de hele buitenspeeltuin wordt omgeven door een hek. Ook voor de allerkleinste is er een ruime speelhoek, waar ze heerlijk kunnen spelen en ontdekken.

 Er is meer te beleven bij Kok Experience! Zo kun je heerlijk eten in het restaurant, lasergamen, ontsnappen uit één van onze escape rooms, het universum ontdekken in een virtuele wereld of bekijk de allernieuwste films in bioscoop Kok CinemaxX.

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Jarig in het Nederlands Openluchtmuseum
Hiep hiep hoera! Ben jij binnenkort jarig? Kom dan samen met vriendjes en vriendinnetjes jouw verjaardag vieren in het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem! Samen doe je een leuke speurtocht door het museum.

Samen speur je in het museum naar jarigen uit het verleden. Kom jij erachter wat mensen vroeger kregen als verjaardagscadeau en hoe zij hun verjaardag vierden? Rijd met de tram naar de verschillende plekken in het museum en beleef het avontuur. Tijdens een tussenstop bij de Poffertjeskraam versier je je eigen poffertjes en vier je jouw feestje aan de feestelijk versierde tafel. 

Heb je nog energie over? Leef je dan uit in de grote speeltuin. Aan het einde van de dag kom je samen in het Entreegebouw waar er voor iedere speurneus nog een verrassing wacht!

"Jarig in het Nederlands Openluchtmuseum" wordt aangeboden voor twee leeftijdscategorieën: 4 t/m 6 jaar en van 7 t/m 10 jaar. Een kinderfeestje in het Openluchtmuseum is zowel een leuk als educatief dagje uit voor kinderen én begeleiders. We zorgen voor veel afwisseling tijdens de speurtocht, lekker eten en drinken en speelgelegenheid na de speurtocht (naar eigen invulling).

Details

Aantal       5 tot 15 kinderen
Prijs          
 € 18,50 per persoon* (voor kinderen als volwassenen).
Duur     
     2 tot 3 uur

*Op vertoon van een Museumkaart of Vriendenloterij VIP-kaart is een korting van € 8,50 van toepassing.

Dit kinderfeestje is niet te boeken tussen 30 oktober 2023 en 28 maart 2024. Uiteraard zijn jullie in deze periode van harte welkom. We maken dan een alternatief programma op maat.


In het arrangement inbegrepen:

  • Tas met benodigdheden (speurtochtboekje, potlood, plattegrond met weetjes, button)
  • Entree kind
  • Entree begeleider
  • Verrassing aan het einde van de speurtocht (ijsje)
  • Poffertjesarrangement (10 stuks p.p.) en onbeperkt limonade

Het Kinderfeestje is niet te boeken in vakanties en op feestdagen

Vanaf 4 jaar
Binnen en buiten
  • Kwalitatief aanbod van uitjes
  • Direct contact
  • Unieke content van uitjes

EEN ONVERGETELIJK VR KINDERFEESTJE?
Ben je op zoek naar een uniek kinderfeestje dat je kind nooit zal vergeten? Kies dan voor ons! Wij bieden een ruim aanbod aan virtuele ervaringen, van dansen met laser zwaarden tot VR Racen. Laat je kind genieten van de leukste activiteiten, terwijl jij als ouder ontspannen kunt toekijken. Onze VR-brillen zijn gekoppeld aan beeldschermen, zodat je ook gezellig mee kunt kijken en genieten van een drankje. Boek nu jouw VR kinderfeestje en geef je kind een onvergetelijke dag cadeau. Maak het feestje compleet met hapjes en drankjes en beleef deze speciale dag samen met je kind en zijn of haar vriendjes en vriendinnetjes.

* Vanaf 8 jaar en ouder
* Met volledige begeleiding
* VR Experience en/of VR Race
Vanaf €29,95 p.p.


FEEST
Het kinderfeestje is geschikt voor alle kinderen vanaf 8 jaar en bij aankomst krijgen ze wat te drinken en iets lekkers.

RACEN
Met onze race seats en headsets bieden we de mogelijkheid om met vier personen tegelijkertijd te racen. Wij zoeken naar de nieuwe Max Verstappen!

VR EXPERIENCE
Er zijn meer dan 45 verschillende, kindvriendelijke virtuele spellen te ontdekken, zoals Elven Assassin en Beat Saber. Zo hoef je je geen zorgen te maken dat ze zich zullen vervelen of dat de spellen te eng zijn.

MEEKIJKEN
Als ouder hoef je niet alleen maar toe te kijken, want elke VR-bril is verbonden aan een beeldscherm waar je gezellig mee kunt kijken. Zo kun je genieten van een drankje terwijl de kinderen zich uitleven in de virtuele wereld.

ZO ZIET JOUW VR KINDERFEESTJE ERUIT
Wil je een onvergetelijk kinderfeestje voor je zoon of dochter organiseren? Kies dan voor het VRcafe in Haarlem! Wij bieden twee verschillende arrangementen voor jouw VR kinderfeestje: VR Racen of de VR Experience. Bij de VR Experience hebben de kinderen de kans om 45+ verschillende games te ontdekken, waaronder Tiktok hits zoals Gorilla Tag. Dit arrangement is te boeken vanaf drie kinderen. Laat je kind genieten van de leukste virtuele ervaringen en beleef samen een onvergetelijk feestje!

PRIJZEN
60 min - 37,50 (29,95 op dinsdag en donderdag)
90 min - 52,50
120 min - 65,00

Vanaf 8 jaar
Binnen
Zoek je een tof kinderfeestje of wil je een ontspannen dagje uit, maar wel een dagje met avontuur?
Kom dan naar Toms Creek Fishing Adventure. Dé visvijvers waar jong en oud naar hartenlust gave vissen kunnen vangen. Toms Creek heeft een locatie in Lelystad en Zwolle.

Toms Creek Zwolle heeft 3 visvijvers met (zalm) forel. Je kunt er individueel vissen, maar je kunt ook met een kinderfeestje terecht. Toms Creek heeft speciale kids"vis"feestjes ontwikkeld.

In een compleet programma van 1,5 uur leer je met een echte werphengel te vissen, ontdek je de vis ‘trick & trucks’ en ga je onder begeleiding op avontuur naar vis.

Visfeestje Forel Special
Met dit feestje ga je met een echte werphengel o.l.v. ‘de Fisherman’ vissen op forel. Vooraf is er een instructie met vis tips & tricks. Daarna kunnen de kids onder begeleiding hun visvaardigheid testen rond de speciale eigen visvijver. Wie vangt er de meeste forellen?

Tussendoor krijgen de kids chips en een glaasje Ranja (begeleiders koffie/thee). Na afloop krijgt je de gevangen vis schoongemaakt, eventueel gerookt, mee naar huis. Het feestje is compleet met begeleiding, leenhengel, benodigd aas/voer en vismateriaal.

Voor meer informatie en prijzen over het visfeestje: www.tomscreekzwolle.nl

In de Lodge met horecaruimte kan bijvoorbeeld heerlijke frietjes en snacks worden gegeten. Ook is er hengelmateriaal te koop of te huur. Openingstijden Het vispark is vrij toegankelijk. Je bent altijd welkom.

Bekijk vooraf de openingstijden op www.tomscreekzwolle.nl
Prijs Kinderen vanaf € 10 en volwassenen vanaf € 20 Afhankelijk van de vijver en de vissoort.
Vanaf 7 jaar
Buiten

Met piepende banden de bocht om, een strakke inhaalactie en op vol vermogen over het rechte stuk? Toon je racekunsten en versla je vrienden op de kartbaan van Bleekemolens Race Planet.

Te gek kinderfeestje
Wil jij een te gek verjaardagsfeestje vieren bij Bleekemolens Race Planet of heb je wat anders te vieren? Dat kan! Kom met je vriendjes en vriendinnetjes lekker karten (v.a.8 jaar en een minimumlengte van 1,35 meter) en combineer dit eventueel met bowlen en in Amsterdam is het ook mogelijk om te lasergamen.

Voor iedere deelnemer is er een medaille en de winnaar of de jarige ontvangt een beker. Natuurlijk ontbreekt de (kinder)champagne niet! Na afloop is er voor iedereen desgewenst een kidsmenu met frietjes en een snack. Was je nu maar iedere dag jarig…

Bezoek onze site voor alle informatie!

Vanaf 8 jaar
Binnen

Volgens een oude legende woont er in het Hof van Nederland een echte griffioen. Lukt het jou om Griffioen te bevrijden uit de fantasiewereld? Kinderen beleven een spannend avontuur met de interactieve kindertour ‘Bevrijd Griffioen’. Ze zoeken geheime deurtjes, verzamelen hints en helpen het fantasiedier Griffioen ontsnappen. Zo ontdekken ze spelenderwijs verhalen over vrijheid en verzet.

Na de speurtocht kunnen kinderen spelen in de ballenbak, terwijl jij geniet van een drankje of lunch in het museumcafé.

Praktisch

  • Leeftijd: 8-12 jaar
  • Aantal kinderen: Minimaal 6 maximaal 9

Kosten

  • Met een entree ticket voor het museum krijg je de kindertour 'Bevrijd Griffioen' en toegang tot de ballenbak 
  • Voor actuele entreeprijzenk, kijk op onze website: Praktische informatie - Hof van Nederland
Vanaf 8 jaar
Binnen

Vos en Haas Kleuter Doe-Expo
Vandaag is het feest! Want Vos, Haas en Uil zijn jarig. De slingers hangen en de tafel is gedekt. Plots zegt Vos: ‘we zijn iets vergeten!’ Uil kijkt om zich heen. ‘De slingers? Nee. De gasten? Nee.’ ‘De taart!’ roept Vos. ‘De taart is nog niet versierd’ O, maar dat is niet erg. Overal in het bos liggen versieringen verstopt. Kom, we gaan ze zoeken! Dan hebben we straks de mooiste taart van de wereld. Ga je mee de versieringen zoeken?

De toegang bedraagt €3 per kind voor bezoekers met een Entree- of Museumkaart. Zonder deze kaarten is de prijs €5 per kind. Hiervoor ontvangen de kinderen een opdrachtenboekje én een leuk cadeautje om mee naar huis te nemen.

Vanaf 2 jaar
Binnen

Voor kinderen is er volop ruimte om veilig en onbezorgd te spelen. Op het terrein vindt u diverse speelvoorzieningen, waaronder een zandbak, schommels, een glijbaan, een ingegraven trampoline, een gezellige kabelbaan en zelfs een klassiek knikkerpotje. Daarnaast is er een uitgebreide verzameling buitenspeelgoed beschikbaar die vrij gebruikt mag worden. Denk aan grote skelters, loop- en balanceerfietsen, driewielers en een robuuste traptractor. Ook in de zandbak ligt speelgoed klaar. Zo hoeft u zelf geen extra speelspullen mee te nemen en blijft er meer ruimte over voor uw bagage.

Iedere ouder herkent het: uw kinderen hebben net leuke vakantievriendjes gemaakt en dan slaat het weer om. Omdat een tent of caravan niet altijd voldoende speelruimte biedt, hebben wij het Bunkertje ingericht. Dit is een overdekte speelplek waar kinderen kunnen spelen, tekenen, bouwen of samen een spelletje kunnen doen wanneer het buiten minder mooi weer is. We verzoeken ouders vriendelijk erop toe te zien dat het gebruikte speelgoed na afloop weer netjes wordt opgeruimd, zodat iedereen er plezier van kan blijven hebben.

Alle leeftijden
Binnen en buiten

Ben je bijna jarig en wil je een onvergetelijk kinderfeestje vieren? Dan ben je bij Sir Winston Fun & Games aan het juiste adres! Speel de allernieuwste games samen of tegen je vriendjes of strijd je samen voor de highscore? Kies je voor een wedstrijdje airhockey of toch basketbal? Met jou playcard met speeltegoed kun je een uur lang spelen wat je wilt en er een onvergetelijk kinderfeestje van maken!

Een kinderfeestje bij Sir Winston Fun & Games heb je al vanaf €16,44 en bestaat uit:
- Entree +ontvangst
- 60 min onbeperkt gamen (zonder tickets)
- Gratis Sir Winston Fun & Games Keycord!

Wil je het kinderfeestje uitbreiden en nog leuker maken? Kies dan voor een van onze andere kinderfeestjes die jouw vestiging aanbied. Kies bijvoorbeeld voor het toevoegen van een partyroom waar je met je vriendjes je feestje kan aftrappen of breid het uit naar 90 minuten. Ook kun je tickets toevoegen om aan het einde met een mooie prijs naar huis te gaan! Wil je ook wat eten kies dan voor Burger ’N Shake waar jij zelf jouw hamburger menu kan samenstellen. 

Vanaf 4 jaar
Binnen

Houden jullie van actieve uitjes? Dan is deze klimles écht een must-do! Samen met het gezin ga je onder begeleiding van onze enthousiaste en gecertificeerde instructeurs de klimwand op. We leggen alles duidelijk uit, zodat iedereen – vanaf 7 jaar – mee kan doen.

Tijdens deze kennismakingsles leer je klimmen als een pro, en wie weet ontdek je een nieuwe hobby om samen van te genieten! Na al dat klimmen is het tijd om lekker bij te komen in ons gezellige bergsportcafé. Geniet samen van een drankje of hapje terwijl je de avonturen van de dag nabespreekt.

Tip!
Hebben jullie de smaak te pakken? Mountain Network heeft ook een Mountain Club, speciaal voor kinderen vanaf 8 jaar. Perfect om nog vaker te klimmen en nieuwe klimvrienden te maken!

Kinderfeestje te vieren? Bij ons kun je ook een stoer klimfeest organiseren!

Wacht niet langer en daag je ouders, broers, zussen, vriendjes en vriendinnetjes uit. Meld je snel aan voor een kennismakingsles en ontdek hoe leuk klimmen is!

Meer weten?
Check onze website voor alle mogelijkheden.

 

Vanaf 7 jaar
Binnen

Over deze pagina

Wat is er leuker dan gezellig er op uit met het hele gezin in Nederland? Even een dagje met het gezin samen zijn en leuke dingen doen. Het is vaak lastig om steeds weer iets nieuws te bedenken. Kinderuitjes zijn er gelukkig in overvloed te vinden op WegmetdeKids. Wij hebben de leukste en meest originele kinderuitjes voor u gevonden en op onze site geplaatst. Bij de kinderuitjes staat alle informatie die u maar wilt weten. Van foto's en teksten over de kinderuitjes tot de prijzen, openingstijden en contactgegevens. Wat dacht u van een bezoek aan een bijzonder museum met diverse kinderactiviteiten als bijvoorbeeld een speurtocht? Of lekker een middagje GlowGolfen om zo uit te maken wie het beste is. Via de agenda brengen wij u op de hoogte van de kortlopende kinderuitjes die bijvoorbeeld alleen in de vakantieperiodes te doen zijn. Verder bieden wij ook vele kinderuitjes met korting aan. Kijk op onze site naar de kinderuitjes met korting en draai de kortingsbon uit om mee te nemen naar de aanbieder. Zo is het financieel vaak weer aantrekkelijker om een dagje weg te gaan met het hele gezin. Kinderuitjes met korting maken het ook in deze tijd leuk om iets te doen met het gezin. Wij wensen u veel plezier bij het zoeken naar kinderuitjes. Mocht u leuke tips hebben voor kinderuitjes die wij nog niet in ons aanbod hebben? Stuur uw tip dan naar info@wegmetdekids.nl. Alvast bedankt voor de moeite!