De leukste kinderfeestjes

Filteren

Filters

Activiteiten
Leeftijd
Zoekwoord
Zoekwoord
Personen 0+
0
0
500
0500+
279 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Kinderfeestjes
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Het leukste kinderfeestje in Maastricht! Een kinderfeestje in de grotten van Maastricht is onvergetelijk.

     

    De kinderen beleven een ondergronds avontuur waarbij de verhalen van de gidsen de verbeelding van de kinderen prikkelen. Onze kinderfeestjes zijn een feestelijke en educatieve belevenis die nog lang in de herinnering zal voortleven. De grotten bieden een unieke setting die het kinderfeestje onderscheidt van al het andere aanbod in Maastricht en de verre omgeving.

     

    Geen licht, geen geluid, geen straling, geen tijdsbesef. Maar wel: een Underground gids, een enorme portie leerzame weetjes, spannende verhalen en, als je wilt, de nodige leuke spelelementen om je kinderfeestje in Maastricht nog spannender en interactiever te maken.

    Vanaf 4 jaar
    Binnen

    Wist je dat het heel leuk is om met kinderen een escape room te spelen? Bijvoorbeeld met je gezin of als kinderfeestje. De kids lossen samen raadsels op, gaan op onderzoek uit, communiceren en moeten echt samenwerken om te ontsnappen. 

    Wij hebben verschillende escape rooms die geschikt zijn voor kinderen. Bijvoorbeeld onze Oriënt Express escape room of de Mindcrime escape room. Ook hebben we een escape room speciaal gemaakt voor kinderen: De Tijdmachine. Deze kamer kan gespeeld worden met groepen van 8 t/m 15 kinderen! Vanaf 9 jaar kunnen kinderen bij ons escapen. De escape rooms duurt ongeveer 1 uur.

    Voor kinderfeestjes hebben we een speciaal arrangement. De kinderen zijn dan ongeveer 2 uur bij ons binnen. Ze spelen een escape room, krijgen onbeperkt limonade en alle kids krijgen een cadeautje.

    Vanaf 9 jaar
    Binnen

    Heerlijk spelen met een boerengevoel? Dat kan bij de Drentse Koe!
    Op de grens van Drenthe, Overijssel en Friesland (nabij Meppel) vind je Speel- en IJsboerderij de Drentse Koe. Een ideale locatie waar het hele jaar door heel veel te beleven valt, bij mooi én minder goed weer.

    Binnen & buiten
    Er is een buitenterrein van twee hectare met traptrekkers, trampolines, een skelter- en kabelbaan en een dierenweide. Hier vind je ook de Pumptrackbaan voor de wat oudere kinderen. Fietsen en helmen zijn aanwezig. De overdekte speelschuur heeft drie verdiepingen met een glow-in-the-dark kelder, waar je kunt panna voetballen en Oudhollandse spellen spelen. Sinds kort zijn er ook twee interactieve spellen. Daarnaast zijn er de overdekte speelmanege en de bouwzolder.

    Waterplaats en klimmen boven de koeien
    In de voormalige koeienstal is een overdekte waterspeelplaats met manuele toestellen en sproeiers. Voor kinderen vanaf ongeveer vijf jaar is er een klimavontuur boven de koeien.

    Interactief maïsdoolhof
    Van midden juli tot en met eind oktober is het interactieve maïsdoolhof open. Dwaal door het maïsveld, zoek de kinetische muziekzuilen en beantwoord de vragen. Geschikt voor alle leeftijden, ook voor peuters en kleuters.

    Parkshow met Lisa en Loetje
    Lisa en Loetje wonen in een gezellig huisje in de speelboerderij en houden van zingen en dansen. Wil je ze ontmoeten? Dat kan.

    Dit duo heeft een parkshow waarin kinderen kunnen meezingen en dansen. De show is te zien op zaterdag en zondag en is inbegrepen bij de entreeprijs.

    Drents Koe IJS
    In het restaurant zijn broodjes, gebak, salades en snacks verkrijgbaar. Ook is er ambachtelijk Drents Koe IJs, gemaakt van verse boerenmelk in verschillende smaken.

    De Drentse Koe is dagelijks geopend van 10.00 tot 18.00 uur. Gratis parkeren. Honden zijn welkom, mits aangelijnd.

    Alle leeftijden
    Binnen en buiten

    In het Veenpark beleef je de geschiedenis van de veenarbeiders van Zuidoost-Drenthe rond 1920. De grote armoede van deze mensen is veel op film en foto's vastgelegd. Maar waren ze echt allemaal zo arm? Je ontdekt hoe het leven er echt uit zag.  Met de speurtoch van Geert en Lieske ervaren de kinderen hoe het leven van hun leeftijdgenoten toen was. Wat deden ze op school en wat voor klusjes moesten ze doen? 

    In twee museumdorpen zie je hoe de arbeiders leefden in plaggenhutten en in de dorpjes langs de kanalen. Je bezoekt onder andere de school, de bakker, de kerk, houtzagerij en natuurlijk de kruidenier waar je heerlijk Oud-Hollands snoep kunt kopen. De bakkerij is vrijwel dagelijks geopend voor vers brood en gebak. Met de veentrein kun je naar het hoogveengebied, waar je een demonstratie turfsteken kunt bijwonen. Langs het 200 meter vlonderpad kun je genieten van dit prachtige en unieke natuurgebied. 

    De dorpstrein rijdt rond de twee museumdorpen. Onze museumboot de 'Elizabeth', een echte turfschuit, vaart als het kan. Voor de kinderen is er een grote speeltuin, en ook de treinritjes zijn altijd een mooi avontuur! Geniet in het parkrestaurant of het dorpscafé Veenlust voor een lekkere lunch of kop koffie tijdens je bezoek. 

    Het park is groot, met ruim 160 ha het grootste openluchtmuseum van Nederland. Je kunt je gerust een hele dag in het park vermaken. Parkeren is altijd gratis!

    Een dagje Veenpark is leuk en leerzaam voor jong en oud! 

    Alle leeftijden
    Binnen en buiten

    Qula Kids Trails zijn harstikke leuk voor een spannend, gezond en betaalbaar kinderfeestje. Met Kids Trails gaan kinderen in kleine teams, voor een digitale speurtocht, hun eigen woonwijk in. De kinderen krijgen op een mobiel grappige zoekopdrachten, raadsels en gekke vragen.

    De kinderen spelen in teams tegen elkaar. Bijvoorbeeld 2 teams van 4 kinderen.

    Als ouder ben je spelleider. Als spelleider kun je:
    – instellen hoelang de kinderen maximaal over het spel mogen doen
    – zien waar de kinderen lopen
    – de teams (de kinderen) berichten sturen
    – de ingezonden antwoorden van de kinderen beoordelen

    Het team met de meeste punten wint de speurtocht door de woonwijk.

    Waarom vinden kinderen dit leuk?
    - Ze moeten speuren en (foto)opdrachten doen, kinderen zijn hier dol op!
    - Het spel wordt gespeeld op een mobiel
    - Ze spelen met teams tegen elkaar, dit vinden kinderen spannend
    - Het is buiten en ze voelen zich vrij! 

    Belangrijk voor de ouders

    • Duur: die bepaal je zelf (je kunt de max. speltijd zelf instellen)
    • Je hoeft geen datum te reserveren
    • €45 (per grooep van maximaal 10 kinderen) 
    Vanaf 6 jaar
    Buiten

    Op zoek naar een onvergetelijk kinderfeestje? Bij Hof Keizersweel geniet de jarige samen met vriendjes en vriendinnetjes van een gezellige en creatieve dag op de boerderij. Terwijl de kinderen plezier maken, hoeft u zich nergens zorgen over te maken: wij verzorgen het feestje van begin tot eind.

    Alle feestjes starten met een leuke meet & greet met onze dieren, gevolgd door het uitpakken van de cadeautjes met het cadeautjesspel. Natuurlijk ontbreken ranja en iets lekkers niet.

    Kinderfeestjes: 

    Beachbordje maken in Ibiza-stijl
    Maak een uniek beachbordje helemaal in jouw eigen stijl. Kies je favoriete kleuren, bedenk een leuke quote en ga creatief aan de slag met verf, sponsjes, kwasten en sjablonen. Inclusief dierenroute, ranja met iets lekkers en natuurlijk je eigen bordje om mee naar huis te nemen.

    Tas Pimpen
    Maak van een gewone tas een echte blikvanger. Na de ontmoeting met de dieren en het uitpakken van de cadeautjes gaan de kinderen aan de slag met textielverf en stiften om hun tas helemaal naar eigen smaak te versieren.

    Sieradenfeestje
    Voor creatieve kinderen die dol zijn op kralen. Kies uit allerlei kleuren, vormen en maten en maak zoveel sieraden als je wilt. Tijdens het feestje is er siroop, een roze koek en later ook nog chips.

    De kinderfeestjes kunnen van maandag tot en met vrijdag worden georganiseerd. Liever een feestje op maat? Dat kan natuurlijk ook. Zo maken we samen van iedere verjaardag een feest om nooit te vergeten.

    Vanaf 5 jaar
    Binnen en buiten

    Stoere jongens en meiden opgelet!
    Kom naar Tilburg voor een onvergetelijke dag in het vreemdste dierenpark van Nederland. Hier sta jij oog in oog met meer dan 150 verschillende diersoorten en kun je echt van alles verwachten.

    Schattige ringstaartmaki´s, Vliegende hondjes? Je kunt ze vandaag nog ontmoeten. Want een bezoek aan dit gezellige Brabantse dierenpark laat je de dierenwereld niet gewoon zien, maar vooral beleven!

    Weet jij alles over slangen, varanen, krokodillen, vogelspinnen en zou je wel bioloog willen worden of wordt je juist blij van aapjes en papagaaien? Kom dan je kennis testen bij "Dierenpark De Oliemeulen" . Enthousiaste verzorgers geven dagelijks uitleg over onze dieren.  Tijdens de demonstraties met een wurgslang en een vogelspin krijg je daarom zelfs de kans deze dieren even aan te raken. Durf jij het aan?! Of kijk je liever naar de schitterende roofvogels tijdens onze roofvogeldemonstratie? Het is allemaal mogelijk tijdens een bezoek aan het vreemdste dierenpark van Nederland!

    Vier je kinderfeestje bij Dierenpark de Oliemeulen
    Ben jij binnenkort jarig? Kom dan jouw kinderfeestje vieren bij het vreemdste dierenpark van Nederland. Daag jouw vrienden of vriendinnen uit voor een spannend avontuur. Hebben jullie stoere kinderen bij jullie? Dan mogen zij de slang en de spin zelfs even vasthouden!

    Nog meer beleven? Ga dan op onderzoek uit in ons park. Ontdek je geheime liefde voor stinkdieren, beoordeel de kapsels van onze alpaca's of doe een wedstrijdje wie de meeste aardbeikikkers kan vinden. Je kan klimmen als aapjes op het speeltoestel of op ons deels overdekte terras uitrusten en genieten van een drankje en/of wat te eten.

    Geen arrangement? Uiteraard bent u ook zonder arrangement van harte welkom met een kinderfeestje. U betaalt dan de normale entreeprijs en hoeft NIET te reserveren(!), tenzij u met meer dan 20 personen wilt komen. Het programma blijft hetzelfde, alleen zonder eten en drinken.

    Kom met de klas naar Dierenpark De Oliemeulen! Dit dierenpark brengt je in contact met het vreemde. En ja, dat contact mag letterlijk genomen worden, want bij het verlaten van het park heeft iedereen misschien wel een slang en/of vogelspin vastgehouden. Voor wie durft natuurlijk.…

    Rolstoelvriendelijk?
    Dierenpark De Oliemeulen heeft een aantal aanpassingen waardoor het zeker geschikt is voor mensen met een lichamelijke beperking.

    Alle leeftijden
    Binnen en buiten
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Bij Down Under kun je terecht voor diverse 'spetterende' activiteiten. Naast het gezellige en kindvriendelijke strandbad, kan je bij ons waterskiën, kneeboarden en wakeboarden op ons Cablepark. Daarnaast is het een uitdaging voor klein en groot om te bodyboarden en wavesurfen op de indoor wavesurfer.

    Bodyboarders, surfers, wakeboarders en zelfs skate- en snowboarders zullen op de wavesurfer met volle teugen hun hart op kunnen halen. Door de verende vloer en de kracht van het water hoef je niet bang te zijn dat je je bezeert en heb je altijd de perfecte golf! Dit maakt de wavesurfer ideaal voor het oefenen van nieuwe tricks en moves. Gegarandeerd plezier!

    Down Under heeft op het Cablepark ook een kleine cableway (cable 2.0) waar je kunt tuben! Deze activiteit is speciaal voor onze jonge bezoekers die het wilde water van de indoor wavesurfer nog niet aandurven of nog te jong zijn om te waterskiën/wakeboarden op de grote baan.

    Daarnaast beschikken wij ook over een 9-holes voetgolfbaan waar jong en oud uitgedaagd wordt om de beste score neer te zetten. En kun je onder andere bij ons beachvolleyballen, kids paintballen, archery tag spelen en nog veel andere leuke activiteiten doen. Voor een onvergetelijk kinderpartijtje of dagje uit, ben je bij ons dus aan het juiste adres! Voor de tarieven en mogelijkheden voor het organiseren van jouw eigen kidsparty (incl. kidsbox) kun je terecht op de website (zie button bezoek de website onder de foto's).

    Tot ziens bij Down Under!

    Vanaf 8 jaar
    Binnen en buiten

    Een verjaardag om nooit te vergeten!

    Dé plek waar kinderen met elkaar op een veilige, uitdagende en vooral leuke manier kunnen leren freerunnen! Tijdens het freerun feestje leer je wat freerunnen echt is. Van salto’s tot sprongen maken, alle trucs worden geoefend! En dat samen met je beste vrienden!

    Wat is er inbegrepen bij het feestje? 

    - Één JUMP freerun T-shirt voor de jarige
    - Één JUMP freerun polsbandje voor de jarige
    - Les van professionals
    - Feestje op maat per groep
    - Onbeperkt limonade

    Wil je na het feestje meer leren en je freerunning vaardigheden verder ontwikkelen? Kom dan bij ons op les of kom vrij trainen en ontdek wat je allemaal kunt bereiken!
    Vanaf 6 jaar
    Binnen

    Leef je 2,5 uur lang uit bij alle attracties en spellen in onze indoor kermis Boardwalk. Dat is nog eens een spannende party! Geheel verzorgd, super relaxed voor papa's en mama's. Volwassenen krijgen 50% korting! € 16,00 per persoon, all-in!

    Dit is allemaal inbegrepen:

    • Toegang tot de indoor kermis Boardwalk (2,5 uur).
    • Een lekker ijsje, limonade en lekkernij in de kermis.
    • Patat met vier soorten mini-snacks en drinken.
    • Een leuke verrassing bij vertrek.

    Aankomsttijden
    Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zondag van 14:00 tot 23:00 uur.
    Niet mogelijk tijdens schoolvakanties en op feestdagen.

    Reguliere openingstijden

    • Maandag: 19:00 tot 23:00 uur 
    • Dinsdag: 19:00 tot 23:00 uur
    • Woensdag: 14:00 tot 23:00 uur
    • Donderdag: 19:00 tot 23:00 uur
    • Vrijdag: 14:00 tot 23:00 uur
    • Zaterdag: 14:00 tot 23:00 uur
    • Zondag: 14:00 tot 23:00 uur

    Prijzen

    • Kinderen € 16,00 
    • Volwassenen € 8,00

    Voowaarden

    • Het kinderfeest duurt maar liefst 3 uur (2,5 uur toegang tot de indoor kermis en aansluitend een halfuurtje eten).
    • Het is geschikt voor kinderen van 8 t/m 12 jaar.
    • Let op de minimale lengte voor de attracties. Een lengte van minimaal 1.40 m zorgt ervoor dat de meeste attracties toegankelijk zijn.
    • Te boeken vanaf minimaal 4 kinderen.
    • In verband met de veiligheid moet er per vier kinderen één volwassene als begeleiding bij zijn.

    Tot snel in Preston Palace!

    Vanaf 8 jaar
    Binnen

    Ben je op zoek naar een te gek kinderfeestje of een avontuurlijk dagje weg? Dan ben je bij ons aan het juiste adres!

    Wij zijn de Avontuurfabriek, een unieke (in- en outdoor) locatie in Loosdrecht met ruim 13.500m2 indoor en 3500m2 outdoor plezier. Met ruim 60 activiteiten zal je oneindig avontuur bij ons beleven.

    Ontdek de vele mogelijkheden en organiseer samen met ons een kinderfeestje wat precies bij je wensen aansluit! Met ons ruime aanbod aan activiteiten met onder andere Bowlen, Lasergame, Midgetgolf 3D, Pixel Floor en het hilarische elastiek voetbal, is er voor iedereen iets leuks te doen. Maak het feestje compleet met onze verschillende horeca-arrangementen.

    Niet alleen voor een kinderfeestje ben je bij ons aan het juiste adres, maar ook als je gewoon lekker een dagje weg wilt met de kinderen. Bij De Avontuurfabriek hebben we alles voor een onvergetelijk dag.

    Spelekids
    Naast de Avontuurfabriek zit ons indoor speelparadijs, Spelekids. Bij Spelekids kunnen kinderen onbezorgd genieten van urenlang speelplezier. Met een enorme keuze aan activiteiten zoals ballenbakken, glijbanen, trampolines, de spannende snowglider, een klimmuur en een gamehall is er voor iedere kleine avonturier iets te beleven!

    Terwijl de kinderen zich uitleven, kunnen ouders relaxen met een kop koffie of zelfs werken in onze fijne zitruimtes. Spelekids biedt de ideale omgeving voor jong en oud.

    Naast dat je gewoon voor een dagje weg bij ons kunt langskomen, organiseren wij ook de leukste kinderfeestjes! Met keuze uit verschillende arrangementen en de mogelijkheid om activiteiten van de Avontuurfabriek te combineren met een Spelekids feestje, zorgen wij voor een uniek en onvergetelijke feestje!

    Vanaf 2 jaar
    Binnen en buiten

    Vanaf het moment dat je binnenkomt, sta jij als jarige in het zonnetje. Bij een verjaardag hoort natuurlijk lekker eten, drinken én een cadeautje voor jou als jarige. Ook kun je met je vriendjes en vriendinnetjes eindeloos spelen in de indoor en outdoor speeltuin. Het speelparadijs is voor kinderfeestjes geopend tot 18:00 uur.

    Speciaal voor je kinderfeestje hebben we verschillende gezellige arrangementen samengesteld:

    • Fun Experience/MaxX/Ultra
    • Kinderfeestje High Tea
    • Movie Experience/MaxX/Ultra
    • Lasergame Experience/MaxX/Ultra
    • VR Experience/MaxX/Ultra
    • Escape room Experience/MaxX/Ultra
    • Lasergame & Fun Experience/MaxX/Ultra
    • Lasergame & VR Experience/MaxX/Ultra
    • Escape room & lasergame Experience/MaxX/Ultra
    • Escape room & VR Experience/MaxX/Ultra
    • Lasergame & Swim (alleen op bepaalde data)
    • Karaoke & Fun Experience/MaxX/Ultra
    • Bowlen & Fun Experience/MaxX/Ultra
    • Pixel FLoor & Experience/MaxX/Ultra

    Voorwaarden van een kinderfeestje

    • Minimaal 4 personen
    • Eigen consumpties zijn niet toegestaan
    • Uitsluitend te boeken tijdens de openingstijden van het speelparadijs
    • Prijzen per kind

    De kinderfeestje arrangementen zijn niet geldig: op zondag, tijdens de kerst- en voorjaarsvakantie en niet in combinatie met andere arrangementen of acties.

    Vanaf 4 jaar
    Binnen en buiten

    Bounce Valley. Springt eruit.
    Welkom bij Bounce Valley Zoetermeer, het luchtkussenparadijs waar energie, fun en avontuur samenkomen! Leef je uit op het allergrootste luchtkussenpark voor kinderen én volwassenen en ontdek waarom iedereen hier met een glimlach naar buiten gaat.

    Naast ons gigantische luchtkussen vind je in Zoetermeer ook de gloednieuwe Lightfloor

    van TikTok en nu al een enorme hit bij kinderen én tieners! Dans, spring en laat de vloer oplichten onder je voeten terwijl je meebeweegt op de muziek. Eindeloos plezier voor iedereen!

    Bounce Valley Zoetermeer zit vol met attracties die garant staan voor urenlang springplezier. Van de Wipe-Out tot de Last Man Standing en de Obstacle Run, hier kun je echt al je energie kwijt. Rennen, klimmen, glijden, vallen (zacht natuurlijk!) en vooral heel veel lachen met je vrienden en vriendinnen.

    Met elke sprong voel je de energie van Bounce Valley: muziek, licht, en fun smelten hier samen tot één groot avontuur. Of je nu 6 of 36 bent, iedereen voelt zich weer kind op ons luchtkussenpark!

    Bounce Party
    Maak je verjaardag onvergetelijk met een Bounce Party bij Bounce Valley Zoetermeer! Vier feest tussen de luchtkussens en geniet van een compleet arrangement met onbeperkt pizza of krulfriet. Onze Party Masters zorgen voor een feestje dat van begin tot eind perfect verloopt, zodat jij alleen hoeft te doen wat echt telt: bouncen, lachen en plezier maken!

    Of je nu met een kleine groep komt of met de hele klas, bij Bounce Valley wordt elk feestje één groot springfestijn.

    Nieuw: Bounce Game Night Iedere vrijdag- en zaterdagavond is het bij Bounce Valley nóg leuker. Tijdens de Bounce Game Night draait het vanaf 17:00 uur niet alleen om vrij bouncen, maar ook om challenges, prijzen en extra beleving op het luchtkussenpark.

    Ieder uur organiseren onze Bounce Masters een nieuwe grote challenge. Denk aan touwtrekken, een voetbal-hooghoudchallenge, hinkelchallenge, stormbaanchallenge, trefbal, stopdans en nog veel meer. Iedereen kan meedoen en ieder uur is er een winnaar die met een leuke prijs naar huis gaat!

    Ook kinderfeestjes krijgen tijdens de Bounce Game Night iets extra’s. Feestjes die vanaf 17:00 uur binnenkomen ontvangen een speciale Birthday Challenge met verschillende opdrachten die de kinderen samen kunnen uitvoeren. Wie aan het einde de meeste punten heeft verzameld, wint het felbegeerde Golden Ticket: één maand gratis bouncen bij Bounce Valley!

    De Bounce Game Night is speciaal ontwikkeld om de vrijdag- en zaterdagavond nóg meer beleving te geven en is met name gericht op kinderen van ongeveer 6 t/m 15 jaar.

    Naast de Bounce Game Night introduceren we de V.I.B. Party: Very Important Bouncer! Een extra uitgebreid kinderfeestje dat iedere dag te boeken is. En de jarige wordt daarbij écht als een V.I.B. behandeld, want die krijgt één maand gratis bouncen cadeau!

    De V.I.B. Party bestaat uit:

    • 2,5 uur bouncen + aansluitend een half uur eten
    • 1 maand gratis bouncen voor de jarige
    • Een ultiem cadeau voor de jarige
    • Bounce Valley-sokken
    • Unlimited Bounce Booster (onbeperkt limonade)
    • Onbeperkt pizza en curly fries
    • Een slushy voor alle kinderen
    • Party aan een echte Bounce Valley-partytafel
    Vanaf 3 jaar
    Binnen

    Zoek je een tof kinderfeestje of wil je een ontspannen dagje uit, maar wel een dagje met avontuur? Kom dan naar Toms Creek Fishing Adventure. Hét vispark waar jong en oud naar hartenlust diverse gave vissen kunnen vangen.

    Toms Creek heeft maar liefst 10 visvijvers vol vis. Kom vissen op forel, karpers, steur en meerval. In de Lodge met horecaruimte kan bijvoorbeeld heerlijke frietjes en snacks worden gegeten. Speciaal voor kinderen is er een kidsmenu.

    Toms Creek heeft speciale kids"vis"feestjes ontwikkeld. In een compleet programma van 1,5 uur leer je met een echte werphengel te vissen, ontdek je de vis ‘trick & trucks’ en ga je onder begeleiding op avontuur naar vis.

    Er zijn drie stoere en leerzame visfeestjes:

    1) Forel Special
    Met dit feestje ga je op avontuur naar echte forellen. Wie vangt er de meeste? Na afloop krijgt je de gevangen forellen schoongemaakt, eventueel gerookt, mee naar huis. Een erg lekkere en gezonde vis!


    2) Big Fish Special

    Met dit feestje ga je vissen op grote joekels, zoals steuren, karpers en meervallen. Een echt avontuur, want je weet namelijk niet wat je naar boven haalt! Na de vangst en natuurlijk het fotomomentje zet je de vis weer terug in het water.

    3) Carp Special
    Met dit feestje ga je vissen op verschillende soorten karpers. Je lokt de karpers naar je toe en de kans is groot dat je de strijd aan gaat met zo’n supersterke karper! Na de vangst en natuurlijk het fotomomentje zet je de karper weer terug in het water.

    Voor meer informatie en prijzen over visfeestjes: http://www.tomscreek.nl/kinderfeestjes

    Vanaf 7 jaar
    Buiten

    Iets leuks doen met de kids?  Zomaar voor de gezelligheid of heb je een feestje te vieren? Wij hebben 3 spectaculaire activiteiten onder 1 dak!

    Kom lekker scheuren over onze spectatcualire kartbaan. uiteraard hebben wij speciale juniorkarts en krijgen jullie een goede instructie vooraf. Wie is de max Verstappen van jullie groep? (Vanaf 8 jaar en 1.35 meter)

    Versla je tegenstanders in onze mysterieuze lasergame arena. Smeed een plan met jouw teammaten en versla je vijand. Gameskills zijn een must!!

    Iets nieuwes en unieks doen? Kom Segwayrijden op onze 4 verschillende, interactieve Segwayparcours. Zeker weten dat je dit echt te gek gaat vinden!!

    Alles ook te combineren met een lekker patatje, zakje chips ranja etc, zodat je ook je complete feestje bij ons kunt vieren.

    Vanaf 8 jaar
    Binnen

    Over deze pagina

    Kinderfeestjes vind je eenvoudig op onze site. Jij bent bijna jarig en wilt het leukste kinderfeestje ooit organiseren! Dan ben je bij WegmetdeKids op het juiste adres. Wij hebben goed gezocht en de leukste kinderfeestjes voor jouw verjaardagsfeest gevonden. Wil je iets creatiefs gaan doen? Geen enkel probleem. Een stoer jongensfeestje? Ook geen enkel probleem. Je kunt het zo gek niet bedenken of het is wel mogelijk. Kinderfeestjes organiseren is dus een fluitje van een cent en succes gegarandeerd. Voor nu alvast heel veel plezier met jouw kinderfeestjes . Natuurlijk ook (alvast) gefeliciteerd! Mocht je nog een leuke tips hebben voor kinderuitjes die wij nog niet in ons bestand hebben? Stuur jouw tip dan naar info@wegmetdekids.nl.